BB Shaver™

Holící strojek

Precizní oholení hlavy bez podráždění nebo zarudnutí. BB Shaver™ se stane vašim nejlepším parťákem. Zrychlete svou ranní rutinu, neplýtvejte časem se žiletkami a oholte si hlavu během pouhých dvou minut.

UŠETŘÍTE 36%

1890Kč 1290

Platba při převzetí

100% bezpečný nákup s možností vrácení, bez otázek.

Proces holení zabere pouze 2 minuty

Zrychlete svou ranní rutinu, neplýtvejte časem se žiletkami a oholte si hlavu během pár minut.

Bez oděrek a nepříjemného podráždění

Oholení hlavy nebylo nikdy snazší. Nemusíte se bát poškrábání ani nepříjemného podráždění pokožky.

Rotační pohyblivá hlavice

Velká rotační pohyblivá hlavice zajišťuje přesné oholení i obtížně dostupných oblastí, aniž by zanechávala zbytkové vlasy.

Technologie pro zachytávání vlasů

Už žádný nepořádek po oholení! Naše čepele jsou vybaveny technologií pro zachytávání vlasů. Všechny oholené vlasy se shromáždí přímo v čepeli. Po oholení stačí strojek jednoduše propláchnout.

Osobní recenze na BB Shaver™

Jako muž s cedečkem jsem dlouho hledal strojek, který by mi umožnil dosáhnout dokonalého holení plešaté hlavy. Nože tohoto strojku jsou velmi ostré a přesné, což mi umožňuje rychle a efektivně oholit vlasy. Nezaznamenal jsem žádné táhnoucí nebo dráždivé pocity během holení. Další výhodou tohoto strojku je jeho systém vyrovnávání pokožky. S cedečkem na hlavě mám nerovnosti a výčnělky, které by mohly znepříjemnit holení. Nicméně, tento strojek se snadno přizpůsobí konturám mé hlavy a zajišťuje rovnoměrné holení bez jakýchkoliv podráždění pokožky.

Matouš K.

Právě si prohlíží 146 zákazníků

BB Shaver™

Hodnocení 4.7/5
4.8/5

Už jen 6 kusů skladem

Dokonalé holení díky ostrým a přesným břitům, které jsou navrženy pro rychlé a hladké holení, přičemž zabraňují podráždění pokožky. Precizní rotační břity holicího strojku umožňují dosáhnout oholení více chloupků při každém průchodu, čímž zajišťují hladké a pohodlné holení. Vynikající řešení pro holení plešaté hlavy, které zaručuje jemné a pečlivé oholení všech oblastí hlavy a krku během pouhých několika minut.

UŠETŘÍTE 36%

 /ks
 /ks
 /ks

30 dní pro vyzkoušení

Nezávazně vyzkoušejte náš BB Shaver™, holicí strojek pro precizní oholení. Pokud nebudete spokojeni, máte možnost vrátit výrobek do 30 dnů a získat zpět peníze.

Přehrát video
ČASTÉ DOTAZY NAŠICH ZÁKAZNÍKŮ

Ano. Náš holící strojek je vybaven několika rotačními břity, které se pohybují ve smyčce a holí vlasy co nejblíže ke kůži. Navíc je strojek vybaven otočnou hlavicí, která se přizpůsobuje tvaru vaší hlavy, aby zajistila plynulé a pohodlné oholení. Se správnou technikou a použitím našeho strojku dosáhnete perfektního výsledku.

BB Shaver™ je navržen tak, aby poskytoval rychlé a efektivní holení. Strojek je vybaven několika rotačními břity, které rychle a účinně oholí vlasy, což vám umožní oholit si hlavu za pouhých 90 sekund.

Ano, můžete vrátit svůj strojek i v případě, že jste jej již otevřeli a použili. Chceme, abyste byli s nákupem spokojeni. Pokud nebudete s výsledky spokojeni, jednoduše nám jej vraťte do 30 dní od obdržení balíčku a obdržíte plnou refundaci.

Ne, tento strojek je určený pouze k holení hlavy.

 Bez ohledu na to, zda máte jemné, rovné nebo hrubé či kudrnaté vlasy, náš elektrický rotační strojek vám pomůže dosáhnout perfektního oholení.

Co říkají naši spokojení zákazníci?

Zákaznické recenze

0.00
Based on 0 reviews
5
0%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%

1890Kč 1290

Nakupino vzniklo s vizí přivést na trh jedinečné, unikátní produkty a učinit je pro každého cenově dostupné.

Vychytejte nejlepší akce

Kontakt