Balení obsahuje

BiBold™

Elektrický rotační holící strojek navržený pro perfektní oholení hlavy.

Speciální hlavice

Přizpůsobuje se vaší hlavě a holí 5x více vlasů než běžná holicí hlavice.

Zastřihávač vlasů

Zajišťují zvýšenou kontrolu nad přechodem a ohraničením s nastavením na 3, 5, 7mm.

Zastřihávač nosu a uší

Odstraňuje nechtěné chloupky bez bolestivého tahání a trhání.

Kartáček na exfoliaci

S obsahem aktivního uhlí pro hloubkové čištění pokožky a exfoliaci.

Masážní kartáček

Odstraňuje odumřelé buňky z horní části pokožky pro pohodlné holení.

BiBold™

Elektrický rotační holící strojek navržený pro perfektní oholení hlavy.

Speciální hlavice

Přizpůsobuje se vaší hlavě a holí 5x více vlasů než běžná holicí hlavice.

Zastřihávač vlasů

Zajišťují zvýšenou kontrolu nad přechodem a ohraničením s nastavením na 3, 5, 7mm.

Zastřihávač nosu a uší

Odstraňuje nechtěné chloupky bez bolestivého tahání a trhání.

Kartáček na exfoliaci

S obsahem aktivního uhlí pro hloubkové čištění pokožky a exfoliaci.

Masážní kartáček

Odstraňuje odumřelé buňky z horní části pokožky pro pohodlné holení.

Holící strojek pro perfektní holení hlavy

Nejlepší způsob holení plešaté hlavy

Proces holení zabere pouze 2 minuty

Zrychlete svou ranní rutinu, neplýtvejte časem se žiletkami a oholte si hlavu během pár minut. Kulaté čepele, které se pohybují v různých směrech a přizpůsobují se tvaru pokožky hlavy, umožňují rychlejší a hladší oholení než žiletka.

Bez oděrek a nepříjemného podráždění

Oholení hlavy nebylo nikdy snazší. Nemusíte se bát poškrábání ani nepříjemného podráždění pokožky. Snadno a rychle se oholte doma nebo na cestách. Můžete se oholit na mokro nebo na sucho.

Technologie pro zachycení vlasů

Už žádný nepořádek po oholení! Naše čepele jsou vybaveny technologií pro zachycení vlasů. Všechny oholené vlasy se shromáždí přímo v čepeli. Po oholení stačí strojek jednoduše propláchnout. Úklid zabere pouze 10 sekund.

Pokud nebudete spokojení, vrátíme vám peníze

30denní záruka vrácení peněz

Pořiďte tatínkovi holící strojek BiBold™, Pokud nebude spokojený, vrátíme vám všechny vaše peníze.

Doživotní záruka

Získejte doživotní záruku na holící strojek  BiBold™, pokud se vám rozbije, jednoduše nás kontaktujte.

Doručení zdarma

Rychlé doručení! Zboží obvykle dorazí do 3-5 pracovních dnů.

Osobní recenze na BiBold™

Jirka K.

Přes 10 let si holím hlavu. Vyzkoušel jsem různé žiletky a holicí strojky, ale tento je opravdu úžasný. Rychlé a precizní oholení hlavy, je to jednička.

Pavel S.

Čas holení se mi zkrátil z 15 minut na pouhé 2 minuty, takže holení stíhám ještě předtím, než ráno odcházím do práce. Skvěle si poradí i s obtížně dostupnými místy kolem uší. BiBold™ holící strojek doporučuji všem s plešatou hlavou.

Robert D.

Dříve jsem nikdy neměl holící strojek na hlavu, mám docela husté vlasy, takže jsem nevěděl, co očekávat. Ale vyzkoušel jsem BiBold™ a je to úžasná věc! Používám ho převážně ve sprše a je to rychlovka, jsem opravdu spokojený.

Dominik A.

K Vánocům jsem dostal holící strojek BiBold™. Mám opravdu citlivou pokožku hlavy a málokterý holící strojek mi vyhovuje. Nicméně musím uznat, že tento strojek pravidelně využívám a jsem s ním spokojený.

Marek H.

Musím opravdu vřele pochválit e-shop Nakupino. S mým strojkem se objevily technické potíže, ale jejich komunikace a následný servis byly skvělé. Bez problémů mi poslali zcela zdarma druhý kus a jsem nadmíru spokojený.

Daniel K.

BiBold™ mi dopřává perfektní oholení mé plešaté hlavy bez rychle a bezpečně. Žádné poškrábání, žádná vyrážka, žádné pořezání. S plným přesvědčením můžu tento strojek doporučit.

Robert D.

Dříve jsem chodíval k holiči jednou týdně, vadilo mi, že jsem se u holení většinou zranil. Teď si holím hlavu každý třetí den sám doma, holení je pohodlné a bezpečné. Ušetřím 2500 Kč měsíčně za holiče!

Michal a Marie H.

Můj manžel je opravdu nadšený z holícího strojku BiBold™. Kdykoli si oholí hlavu, potom si spokojeně pohladí tu dokonalou pleš. Už nikdy nechce používat žádný jiný holící strojek ani žiletky.

Osobní recenze na BiBold™

Jako muž s cedečkem jsem dlouho hledal strojek, který by mi umožnil dosáhnout dokonalého holení plešaté hlavy. Nože tohoto strojku jsou velmi ostré a přesné, což mi umožňuje rychle a efektivně oholit vlasy. Nezaznamenal jsem žádné táhnoucí nebo dráždivé pocity během holení. Další výhodou tohoto strojku je jeho systém vyrovnávání pokožky. S cedečkem na hlavě mám nerovnosti a výčnělky, které by mohly znepříjemnit holení. Nicméně, tento strojek se snadno přizpůsobí konturám mé hlavy a zajišťuje rovnoměrné holení bez jakýchkoliv podráždění pokožky.

Matouš K.

Rotační pohyblivá hlavice

Velká rotační pohyblivá hlavice zajišťuje přesné oholení i obtížně dostupných oblastí, aniž by zanechávala zbytkové vlasy.

Jednoduché použití

S naším inovativním holicím zařízením můžete dosáhnout dokonalého oholení jak na mokro, tak na sucho bez pořezání a oděrek. Holící strojek vydrží pracovat až 1 hodinu a poté jej snadno nabijete pomocí USB.

Dárkové balení

Díky našemu krásnému dárkovému balení můžete svého blízkého potěšit dokonalým holicím strojkem třeba k narozeninám nebo Vánocům.

Přehrát video

30 dní pro vyzkoušení

Nezávazně vyzkoušejte náš BiBold™, holicí strojek pro precizní oholení. Pokud nebudete spokojeni, máte možnost vrátit výrobek do 30 dnů a získat zpět peníze.

ČASTÉ DOTAZY NAŠICH ZÁKAZNÍKŮ

Ano. Náš holící strojek je vybaven několika rotačními břity, které se pohybují ve smyčce a holí vlasy co nejblíže ke kůži. Navíc je strojek vybaven otočnou hlavicí, která se přizpůsobuje tvaru vaší hlavy, aby zajistila plynulé a pohodlné oholení. Se správnou technikou a použitím našeho strojku dosáhnete perfektního výsledku.

BiBold™ je navržen tak, aby poskytoval rychlé a efektivní holení. Strojek je vybaven několika rotačními břity, které rychle a účinně oholí vlasy, což vám umožní oholit si hlavu za pouhých 90 sekund.

Ano, můžete vrátit svůj strojek i v případě, že jste jej již otevřeli a použili. Chceme, abyste byli s nákupem spokojeni. Pokud nebudete s výsledky spokojeni, jednoduše nám jej vraťte do 30 dní od obdržení balíčku a obdržíte plnou refundaci.

ANO. Můžete s ním oholit hlavu, obličej, nos, hrudník, záda, paže, nohy a další části těla.

 Bez ohledu na to, zda máte jemné, rovné nebo hrubé či kudrnaté vlasy, náš elektrický rotační strojek vám pomůže dosáhnout perfektního oholení.