Šetrný způsob zkracování drápků

Nejrychlejší a nejjednodušší způsob, jak udržet nehty vašeho domácího mazlíčka zaoblené a hladké bez nepořádku. Pokud se vaši mazlíčci bojí ořezávání nehtů, pak jistě uvítají tuto změnu.

Díky brusce dokážete zkrátit drápky vašeho mazlíčka na požadovanou délku a vyhnete se tak bolestivým zákrokům při použití nůžek. Nechte tlapky vašeho domácího mazlíčka měkké
a chraňte váš domov i sebe před poškrábáním.

Návod k použití

Krok 1: V závislosti na velikosti a vlastnostech drápků si vyberte vhodný port/otvor brusného kotouče pro vašeho mazlíčka.

Krok 2: Jednou rukou držte brusku, druhou rukou držte tlapku vašeho mazlíčka, drápek jemně vložte do portu a poté začněte brousit.

Krok 3: Vypněte brusku, sejměte plastový kryt brusky proti směru hodinových ručiček a jemně očistěte povrch brusného kotouče navlhčeným hadříkem, abyste odstranili zbytky po broušení.

 

Vhodné pro všechny velikosti

Bruska má celkem tři otvory pro drápky různých velikostí. Vyberte si vhodný podle velikosti a vlastností drápků vašeho domácího mazlíčka.

Šetřete peníze a čas

Ušetřete peníze za nákup baterií. Brusku na drápky jednoduše nabijete pomocí přiloženého USB kabelu. Po plném nabití můžete nepřetržitě pracovat až 3 hodiny.

Rovněž ušetříte čas a peníze za návštěvu veterináře nebo ošetřovatele. Stačí provést jeden nákup a se vším si již poradíte sami.

Naše tipy

ZDARMA: Protištěkací přístroj iTrainer CD-100

v hodnotě 490 Kč

CD-100 je jednoduchý přístroj, který pomáhá tlumit enormní štěkání a vytí psů. Ultrastatický zvuk je pro člověka neslyšitelný a psa nepříjemný.