Nafukování vestavěným čerpadlem

Nafouknout podložku ústy po dlouhém dni může být únavné. Vestavěná nožní pumpa usnadňuje nafouknutí vložky , aniž byste museli používat ústa. Již žádné potíže s inflací ve vysokých nadmořských výškách.

Pohodlný spánek na cestách s Camping mat

Spěte klidně celou noc

Tato ultra silná podložka zajistí, že se nedostanete na dno. Spolu s vestavěným polštářem vás podložka na spaní zvedne z každé nerovnosti a zaručí vám pohodlnou noc.

Integrovaný polštář

Většina podložek na spaní nemá polštář, což znamená, že potřebujete další vybavení, abyste se cítili pohodlně. Náš integrovaný polštář znamená, že můžete začít svou cestu s jednou položkou v balení méně .

 

Volitelná dvojitá podložka

Většina podložek na spaní je navržena pro použití jedním mužem, což při skládání 2 podložek zanechává velkou mezeru. S Camping mat můžete rychle proměnit dvě podložky na dvojlůžko pomocí patentních knoflíků.

Ultra Lehká Spací Podložka Camping mat

Zbavte se zbytečné zátěže na cestách. S naší ultralehkou madrací, která váží necelý kilogram, si užijete maximální komfort bez zbytečných obtíží.

 

Vhodná do každého ročního období

Podložka Camping mat odvádí skvělou práci při maximalizaci pohodlí a minimalizaci tepelných ztrát. S hodnotou R 4 vytváří dokonalou bariéru mezi vámi a chladnou tvrdou zemí. Zahřeje vás v každém ročním období .