Opakovaně použitelné EKO sáčky pro nákup potravin

Které šetří životní prostředí a zanechají ovoce a zeleninu déle čerstvé

Ušetříte -50%

V České republice se ročně spotřebuje přibližně 4 miliardy jednorázových plastových sáčků a tašek na potraviny!
Průměrná spotřeba mikrotenových neekologických sáčků je 400 kusů na osobu ročně. Většina takových sáčků se buď vůbec nerecykluje nebo recykluje jen velmi těžko. Tato drsná realita nás v blízké budoucnosti dožene… 

Průměrný plastový sáček se používá po dobu 12 minut. Ten stejný sáček bude trvat staletí, než se rozloží, a tak způsobuje velký problém pro přírodu, ale také pro zvířata a vodní živočichy. Přechod na znovupoužitelné sáčky bude znamenat rozdíl – zdraví naší planety a dlouhotrvající čerstvost vašeho jídla.

Ovoce a zeleninu udržíte čerstvou déle – Jemná síťovina umožňuje proudění vzduchu namísto pocení uvnitř plastových sáčků z obchodu. Prodyšnost zabraňuje kondenzaci v chladničce a zaručeně udržuje ovoce a zeleninu déle čerstvé.

Všestranně vhodný – šňůrka nám umožňuje snadné a přitom bezpečné otevírání a zavírání. Sáčky jsou dobře nositelné a lehce připravené pro další nákup. Potraviny můžete umýt uvnitř sáčků a pak je umístit přímo do chladničky nebo mrazničky.

Vyrobený tak, aby vydržel – sáčky jsou  ze silného, lehkého, snadno průhledného síťového polyesteru. Polyester je lehčí, než bavlna (nezvyšuje zbytečně hmotnost vážených potravin.) 

Snadno omyvatelný – sáčky můžete umýt i v pračce. Opakovaně použitelné pro potraviny a jejich skladování.

Bezpečný pro použití – sáčky neobsahují BPA. Jedná se o bezpečný materiál pro potraviny. Lze skladovat v chladničce nebo mrazničce.

Multifunkční – skladovat lze i cestovní předměty a téměř všechny položky domácnosti. Ideální pro hračky, ovoce, mince, léky, kabely, kosmetiku, doplňky a mnoho dalšího. Použijte je k tomu, abyste udrželi věci pohromadě během nakupování, kempování, rybaření, sklizně zahrady a cestování.

Řešení je zodpovědný přístup každého z nás. Pokud si každá rodina i jednotlivec pořídí opakovaně použitelné sáčky pro nákup potravin, můžeme společně snížit spotřebu těch jednorázových sáčků o miliardy kusů ročně!

Objednej a získej 1 + 1 zdarma

3 + 3ks zdarma - Ušetříte 399 Kč

399,-

6 + 6ks zdarma - Ušeříte 599 Kč

599,-

9 + 9ks zdarma - Ušeříte 799 Kč

799,-

[elfsight_testimonials_slider id="1"]

Handy tools s.r.o.
Příkop 843/4, Zábrdovice, 602 00 Brno
IČ: 08417288

Společnost je zapsaná u u Krajského soudu v Brně, složka C 113546