ZipZap™

Opakovaně použitelné EKO pytlíky

Které šetří životní prostředí a zanechají potraviny déle čerstvé a přehledně uložené. Zorganizujte si úložný prostor v kuchyni. S EKO pytlíky dáte vaší kuchyni řád a udržíte potraviny déle čerstvé. 

Vyberte si variantu:

PLATBA PŘI PŘEVZETÍ

100% bezpečný nákup s možností vrácení, bez otázek.

S – ZipZap™
120 ml – 11×15 cm

M – ZipZap™
500 ml – 14×19,5 cm

L – ZipZap™
1000 ml – 17×24,3 cm

XL – ZipZap™
500 ml – 31,5×10,5 cm

Skleněné dózy ve 2D

Zipzap sáčky mají originální design skleněné dózy, ale zabírají mnohem méně místa, a proto se snáze skladují. Jsou také průhledné – takže nemusíte na každý sáček lepit poznámku, jako např. s ořechy. Stačí se podívat a vyndat z poličky.

4 velikosti

Čtyři velikosti sáčků jsou vhodné pro širokou škálu potravin od ořechů či koření až po svačinu do školy, zaměstnání nebo na výlet.

S – ZipZap™
120 ml – 11×15 cm

M – ZipZap™
500 ml – 14×19,5 cm

L – ZipZap™
1000 ml – 17×24,3 cm

XL – ZipZap™
500 ml – 31,5×10,5 cm

Udržte potraviny vždy čerstvé

Sáčky jsou vzduchotěsné a spolehlivě brání úniku pachů. Vaše potraviny a pokrmy udržují dlouho čerstvé.

Opakovaně použitelné

Mohou být opakovaně použitelné, omyvatelné a chlazené.

Snižte svou uhlíkovou stopu

Průzkumy ukazují, že po průměrném rodinném obědě či večeři se na uchování zbylých potravin po celém světě používají 2 až 4 plastové obaly. To je více než miliarda plastových obalů denně! Používáním EKO sáčků tak pomáháte šetřit životní prostředí.

Ekologické a úsporné

Věnujte více pozornosti životnímu prostředí a pohodlně si vezměte jídlo s sebou – na hory, na pláž nebo jednoduše na turistiku. Do eko sáčků můžete zabalit jakékoli občerstvení. Žádný odpad jako u jednorázových tašek a mnohem více prostoru pro vaše věci ve srovnání s objemnými obědovými boxy – perfektní!

Ekologie na prvním místě

Sáčky jsou vyrobeny z bezpečného, netoxického a ekologického materiálu bez zápachu, který je stoprocentně recyklovatelný a bez BPA. 

Zdravotně nezávadné

Sáčky disponují FDA certifikací  a jsou bezpečné pro kontakt s potravinami a tekutinami.

Snadno omyvatelné

Sáčky jsou odolné vůči vysokým a nízkým teplotám, jsou snadno omyvatelné a bez zápachu.

Opakovatelně použitelné

Sáčky jsou opakovaně použitelné a stoprocentně recyklovatelné bez použití toxických materiálů.

Co říkají naši spokojení zákazníci?

5/5

H*****

Je to geniální. Použijete je pro skladování těstovin, rýže, ovoce a obilovin. Ušetřilo to  spoustu místa v mé ledničce a skříních. Super i jako dárek.

4/5

A*****

Skvělá úspora místa, hlavně při cestování.

5/5

D****

Miluju to!

5/5

N*****

Musím přiznat, že jsem je koupila jako vtip pro přítele, který je posedlý zavařovacími sklenicemi. Ale je to překvapivě dobré. Užívala jsem si je natolik, že jsem se rozhodla si je nechat pro sebe. Horní část zipu je pevná a vodotěsná. Použitý materiál má lepší strukturu než mé běžné silikonové tašky. Leželi naplocho v mrazáku, aby nezaberali tolik místa. Některé jsem také použil k uložení své rýže do jednotlivých porcí. Jsou velmi praktické, k tomu super roztomilé.

5/5

J******

Jsou perfektní a potřebuju jich mnohem víc 😀

5/5

Š****

Velmi pohodlné lze vzít kamkoli s sebou, když chcete nosit občerstvení, není to objemné, a je to nepropustné. Doporučil bych tento produkt matkám, otcům, i sob. Výborný nápad.

5/5

P****

Koupil jsem je jako dárek a kamarádka je opravdu miluje. Pěkně se zabalí a nezabírají příliš mnoho místa v tašce na oběd nebo v lednici.

5/5

J**

Jedná se o nejlepší tašky pro ukládání věcí, koupil jsem je, abych si je  vzal  nakaravan, ale použil jsem je k ukládání koření, takže teď jsem si objednal další, jsou velmi šikovné a robustní a zabírají velmi málo místa. Vřele doporučuji.