ZipZap™
Opakovaně použitelné EKO sáčky

Které šetří životní prostředí a zanechají potraviny déle čerstvé a přehledně uložené.

Zorganizujte si úložný prostor v kuchyni. S EKO sáčky dáte vaší kuchyni řád a udržíte potraviny déle čerstvé. 

10ks

938Kč
449 Kč

12ks

1086Kč
499 Kč

15ks

1876Kč
599 Kč

UŠETŘÍTE AŽ 68%

Platba při převzetí

100% bezpečný nákup s možností vrácení, bez otázek.

100% bezpečný nákup

Rychlá doprava​

Poštovné zdarma

2 letá záruka

Ušetřete spoustu místa

Ušetřete v kuchyni spoustu místa a udržujte potraviny čerstvé a přehledně uložené.

Ekologie na prvním místě ❤️

Sáčky jsou vyrobeny z bezpečného, netoxického a ekologického materiálu bez zápachu, který je stoprocentně recyklovatelný a bez BPA. 

Bezpečné

s FDA certifikací

Sáčky jsou odolné vůči vysokým a nízkým teplotám s FDA certifikací jako bezpečné pro kontakt s potravinami a tekutinami.

Opakovaně použitelné

Mohou být opakovaně použitelné, omyvatelné a chlazené.

4 velikosti

Čtyři velikosti sáčků jsou vhodné pro širokou škálu potravin od ořechů či koření až po svačinu do školy, zaměstnání nebo na výlet.

Vždy čerstvé!

Sáčky jsou vzduchotěsné a spolehlivě brání úniku pachů. Vaše potraviny a pokrmy udržují dlouho čerstvé.

Snižte svou uhlíkovou stopu

Průzkumy ukazují, že po průměrném rodinném obědě či večeři se na uchování zbylých potravin po celém světě používají 2 až 4 plastové obaly. To je více než miliarda plastových obalů denně! Používáním EKO sáčků tak pomáháte šetřit životní prostředí.

Smutná fakta

Plasty se rozkládají déle jak 1000 let. Při rozkládání se rozpadají na menší části zvané mikroplasty, které vážně znečišťují oceány a nedobrovolně jsou konzumovány mořskou faunou. I vy můžete pomoci snížit tyto vážné dopady na naši planetu!

Právě si prohlíží 146 zákazníků

ZipZap™
Opakovaně použitelné EKO sáčky

Zorganizujte si úložný prostor v kuchyni! S EKO sáčky dáte vaší kuchyni řád a udržíte potraviny déle čerstvé. 

Hodnocení 4.7/5
4.8/5

UŠETŘÍTE AŽ 68%

 /ks
 /ks
 /ks

Silikonová víčka do kuchyně

Nakup silikonové víčka a získej dopravu ZDARMA!

Balení:

Sada 15 + 5 ZDARMA: 5 ks každé velikosti (S, M, L) + ZDARMA 5 ks XL Sada 12: 4 ks velikosti S, 4ks velikosti M, 3 ks velikosti L, 1 ks XL Sada 10: 3 ks velikosti S, 4 ks velikosti M, 3 ks velikosti L

Vlastnosti:

Velikost S: 11×15 cm; 120 ml Velikost M: 14×19,5 cm; 500 ml Velikost L: 17×24,3 cm; 1000 ml Velikost XL: 10,5×31,5 cm; 500 ml

Co říkají naši spokojení zákazníci?

5/5

H*****

Je to geniální. Použijete je pro skladování těstovin, rýže, ovoce a obilovin. Ušetřilo to  spoustu místa v mé ledničce a skříních. Super i jako dárek.

4/5

A*****

Skvělá úspora místa, hlavně při cestování.

5/5

D****

Miluju to!

5/5

N*****

Musím přiznat, že jsem je koupila jako vtip pro přítele, který je posedlý zavařovacími sklenicemi. Ale je to překvapivě dobré. Užívala jsem si je natolik, že jsem se rozhodla si je nechat pro sebe. Horní část zipu je pevná a vodotěsná. Použitý materiál má lepší strukturu než mé běžné silikonové tašky. Leželi naplocho v mrazáku, aby nezaberali tolik místa. Některé jsem také použil k uložení své rýže do jednotlivých porcí. Jsou velmi praktické, k tomu super roztomilé.

5/5

J******

Jsou perfektní a potřebuju jich mnohem víc 😀

5/5

Š****

Velmi pohodlné lze vzít kamkoli s sebou, když chcete nosit občerstvení, není to objemné, a je to nepropustné. Doporučil bych tento produkt matkám, otcům, i sob. Výborný nápad.

5/5

P****

Koupil jsem je jako dárek a kamarádka je opravdu miluje. Pěkně se zabalí a nezabírají příliš mnoho místa v tašce na oběd nebo v lednici.

5/5

J**

Jedná se o nejlepší tašky pro ukládání věcí, koupil jsem je, abych si je  vzal  nakaravan, ale použil jsem je k ukládání koření, takže teď jsem si objednal další, jsou velmi šikovné a robustní a zabírají velmi málo místa. Vřele doporučuji.

100% bezpečný nákup

Rychlá doprava​

Poštovné zdarma

2 letá záruka