Stůjte bez námahy celý den, v jakékoli botě!

Zbavte se bolesti nohou díky revolučním vložkám do bot, které umožní stát bez námahy celý den v jakékoli obuvi. Překonávejte obtíže spojené s plantární fascitidou, bolestí paty, plochými nohami nebo neuropatií, aniž byste museli sahat po návykových léčivech, vynakládat prostředky na časté návštěvy podiatra, podstupovat injekce nebo chirurgické zákroky.

page_two_01_01

90 DENNÍ VÝMĚNA ZBOŽÍ NEBO VRÁCENÍ PENĚZ

DOPRAVA
ZDARMA

ZARUČENÁ VYSOKÁ
KVALITA

gif_01

Revoluční řešení pro zdravá chodidla

Zapomeňte na ostrou, bodavou bolest nohou, která vám znepříjemňuje každý den. Představujeme vám Orthostep – revoluční řešení, které vám vrátí radost z pohybu a osvobodí vás od obávané bolesti.

Přelom v léčbě bolesti nohou

Představujeme vám Orthostep – průlomové řešení, k jehož vývoji došlo po tříletém testování prototypů a investici milionů korun do kontrolovaného výzkumu. 

Unikátní gelová technologie s ve tvaru včelí plástve na patě absorbuje a rozptyluje šoky, čímž umožňuje váze a tlaku, aby přestaly doléhat na nohu. To vám poskytne masírující úlevu při každém kroku.

Klíčové benefity, které Orthostep přináší:

  • Řešení příčiny bolesti: Na rozdíl od jiných možností léčby, které pouze maskují bolest, Orthostep cílí na skutečnou příčinu bolesti, zajišťuje trvalou úlevu a pomáhá předejít dalším komplikacím.

  • Revitalizuje a podporuje: Díky speciálně navrženému arch baru a unikátní gelové technologii poskytuje Orthostep nejen okamžitou úlevu, ale také dlouhodobou podporu a revitalizaci nožní tkáně.

  • Zpět k aktivnímu životu: S Orthostep se můžete vrátit k aktivitám, které máte rádi, bez neustálé bolesti a nepohodlí, které vás uvězní ve vlastním těle.

Konec bolestivým a unaveným nohám

Orthostep je ideálním řešením pro každodenní použití, které obrátí zánět a bolest ve vašich nohou v úlevu.

Vaše cesta k svobodnému pohybu

Díky vložkám Orthostep nebude pohyb bolestivý a budete se moci věnovat aktivitám, o kterých jste si předtím jenom snili.

page_two_02
page_two_03

Jak fungují vložky Orthostep?

Chodidlo je složitá síť kloubů, svalů a vazů. Proto jsme se ujistili, že vložky Orthostep vytvářejí terapeutické prostředí pro celé chodidlo. Váš klenbový oblouk zůstává podporován, patní a metatarzální oblasti jsou vypolstrované a dopad chůze je absorbován s každým krokem.

Zásadní způsob, jakým Orthostep mění hru v péči o vaše nohy:

Profesionálně navrženo a doporučeno odborníky

Proč volit mezi bolestivými injekcemi, návykovými léky na bolest, předraženými individuálně vyrobenými ortézami a nebezpečnými operacemi, když existuje lepší řešení?

Vložky Orthostep byly navrženy předními odborníky na bolest nohou jako efektivní způsob, jak získat úlevu od bolesti, když ji nejvíce potřebujete.

page_two_04

Orthostep vs ortopedické vložky na zakázku

OrthostepKlasické vložky
Trvalá úleva od bolesti
Snadné použití
Technologie gelového podpatku a klenby Honeycomb
Aktivuje samoléčebný mechanismus těla
Vedlejší účinky a závislost
Cenová dostupnost

Klinický výzkum

V rámci pragmatického randomizovaného kontrolovaného studia bylo prokázáno, že individuálně vyrobené ortézy na nohy přinášejí zlepšení bolesti při prvním kroku u osob trpících jednostrannou plantární fasciopatií.

Tento výzkum přináší nové poznatky v oblasti léčby plantární fasciopatie, zdůrazňující význam přesně navržených ortopedických pomůcek pro efektivní zlepšení stavu pacientů.

Co dělá Vložky Orthostep jedinečnými?

1.

Unikátní voštinový gel drží patu a zklidňuje chodidlo v kritických oblastech, které většina vložek do bot přehlíží.

2.

Oblouková podpora absorbuje a rozptyluje váhu, tlak a nárazy a zabraňuje přenosu bolesti na záda, kolena a kyčle.

3.

Jedna velikost padne všem a lze ji zastřihnout tak, aby vyhovovala všem druhům obuvi, bez ohledu na velikost nebo šířku.

1.

Unikátní voštinový gel drží patu a zklidňuje chodidlo v kritických oblastech, které většina vložek do bot přehlíží.

2.

Oblouková tyč absorbuje a rozptyluje váhu, tlak a nárazy a zabraňuje přenosu bolesti na záda, kolena a kyčle.

3.

Jedna velikost padne všem a lze ji zastřihnout tak, aby vyhovovala všem druhům obuvi, bez ohledu na velikost nebo šířku.

Každý si zamiluje tyto vložky!

ref_01

Objednal jsem si tři páry těchto vložek online, když jsem si prohlížel sociální sítě. Byla to trochu spontánní koupě, to si nebudu nalhávat. Zpočátku jsem tomu věřil jen málo. Po trochu zpožděném doručení jsem je zkusil a první týden pocítil jen nepatrnou úlevu. Přesto jsem se rozhodl dát tomu ještě šanci, převážně kvůli všem těm pozitivním ohlasům. A právě v tu chvíli jsem začal zaznamenávat opravdovou změnu. Po dalších dvou týdnech mě bolest paty a klenby opustila úplně! Jakoby tady nikdy nebyla.

Pavel N.

ref_02

Ohledně dlouhodobých účinků jsem byla trochu skeptická, ale rozhodla jsem se to vyzkoušet, protože trpím plantární fasciitidou již nějakou dobu. Užívám léky bez předpisu na bolest, ale pokud zapomenu vzít jednu dávku, bolest mi připomene, že je stále přítomná. Rána jsou zvlášť nejhorší, bolest mě nutí kulhat k umyvadlu, abych si umyla zuby. První den, co jsem je měla, se mi upřímně velmi ulevilo. Trvalo pár dní, než jsem si na ně ve svých botách zvykla, ale nyní jsem přesvědčená a mám pár v každé botě/tenisce. Tyto vložky opravdu fungují!

Jana H.

ref_03

Celé dvacetiletí mě trápí plochá klenba a neuropatie. Jedina úleva, kterou jsem kdy zažil, přicházela od fyzioterapeuta, ale bohužel vždy jen dočasně. Když jsem si objednával vložky Orthostep, byl jsem pochopitelně skeptický. Teď, po roce aktivního používání, mohu upřímně říci, že moje pochybnosti byly zbytečné. Tyto vložky mi opravdu změnily život! Nejenže pocituji výraznou úlevu, ale bolest je jako vymazaná. Již rok chodím bez jakékoliv bolesti a každý den si užívám pohybu bez obav, že by mě něco mohlo zastavit. Tyto vložky můžu s klidným svědomím doporučit dalším aktivním lidem.

Tomáš V.

Nenechte se bolestí déle brzdit

Vyzkoušejte Orthostep vložky NYNÍ za historicky nejnižší cenu!

Pokud jednáte nyní, obdržíte:

Nezmeškejte tuto jedinečnou příležitost získat vložky Orthostep za výhodnou cenu a s řadou exkluzivních výhod. Podnikněte kroky k lepšímu zdraví vašich nohou ještě dnes!

garance

Profesionálně navrženo a doporučeno odborníky

Vyzkoušejte naše vložky Orthostep bez jakéhokoli rizika na dobu 90 dnů a sami se přesvědčte o jejich účinnosti. Jestliže po uplynutí 21 dnů neucítíte očekávané zlepšení, neváhejte nám výrobek vrátit a my vám bez problémů vrátíme peníze. Jsme si jisti kvalitou a účinky našich produktů, ale chápeme, že každý je jedinečný a co funguje pro jednoho, nemusí vyhovovat druhému.

Nechceme, aby vás nákup přes internet stresoval nebo abyste se obávali nemožnosti vrácení produktu. U nás máte absolutní garanci, že pokud vám vložky Orthostep nesednou nebo nesplní vaše očekávání, můžete je jednoduše vrátit. Žádné komplikace, žádné tvrdé pocity.

Pro jakoukoliv podporu nebo dotazy jsme tu pro vás nepřetržitě dostupní přes emailovou podporu. Neváhejte se na nás obrátit kdykoliv potřebujete pomoc ohledně našich produktů.

Časté dotazy našich zákazníků

Chodidlo je komplexní systém skládající se z kloubů, svalů a vazů. Právě proto jsme vyvinuli vložky Orthostep tak, aby vytvářely léčivé prostředí pro všechny tyto součásti. Díky speciálně navrženému gelovému systému ve tvaru včelího plástu, který tlumí nárazy a rozkládá tlak, získáváte okamžitou úlevu už při prvním kroku. Navíc podpora klenby udržuje vaši nohu ve správné poloze, což pomáhá jak vysokým, tak plochým klenbám a redukuje zánět a podporuje regeneraci tkání, což přináší dlouhodobou úlevu od bolesti.

Reakce každého jedince se liší, a proto se čas potřebný k pocitu úlevy může lišit. Někteří zákazníci hlásí výrazné zlepšení již po pár dnech, zatímco jiní potřebují více času. Doporučujeme, abyste byli trpěliví a věnovali pozornost signálům vašeho těla. Při jakékoli změně v životním stylu, včetně používání nových vložek do bot, je vždy dobré konzultovat změny se svým lékařem.

Ke zvykání na vložky Orthostep je nejlepší začít je nosit ve vašich nejpohodlnějších botách. Může chvíli trvat, než si na přítomnost vložek ve vašich botách zvyknete. Po adaptaci však budete moci vložky nosit v libovolných botách a užívat si pohodlí a úlevy, které poskytují, na denní bázi. Pro dosažení nejlepších výsledků doporučujeme vložky používat pravidelně a dávat pozor na jakékoli změny ve vašem pocitu pohodlí a úlevy od bolesti.

Vložky Orthostep jsou k dispozici s 90denní zárukou vrácení peněz. Jsme si jisti, že vám přinesou úlevu, ale pokud byste z jakéhokoli důvodu nebyli spokojeni, neváhejte nás kontaktovat a my vám vrátíme peníze.

Vložky Orthostep jsou navrženy jako univerzální velikost, kterou je možné podle potřeby upravit pro vaše boty. Stačí využít vodítek umístěných u špičky vložky a ostrých nůžek pro přesné oříznutí.

I když je vaše velikost nohy konstantní, každá bota má jinak tvarovaný interiér. Aby vložky Orthostep dosáhly optimálních výsledků, doporučujeme pro každý pár bot, ve kterých je chcete nosit, používat samostatné vložky.

Zákaznické recenze

4.68
Na základě 25 recenzí
5
80%
20
4
16%
4
3
0%
0
2
0%
0
1
4%
1
K***
Nejlepší produkt od vás
M******
Koupila jsem je mamce jako dárek a nemůže si je vynachválit
F****
Normálně recenze nepíšu ale na tohle jsem musela, změnily mi život
J****
Za ty peníze to stojí
i***
No, co bych k tomu řekl myslím si že moje nohy se nikdy necítily tak dobře jako teď
L***
😀
J****
Nemám co vytknout
C****
Top strop
J***
Nedoručeno chyba kurýra
S*****
Tak tohle byla ta nejlepší koupě za poslední rok
G******
100% spokojenost
F**** P*****
Rychlé doručení
S***
Super produkt určitě doporučuji.
T***
Musím říct, že jsem s tímto produktem velmi spokojen! Mnoho věcí v minulosti nefungovalo, včetně kortizonových injekcí. Cenově dostupné a účinné, velm...Více
Musím říct, že jsem s tímto produktem velmi spokojen! Mnoho věcí v minulosti nefungovalo, včetně kortizonových injekcí. Cenově dostupné a účinné, velmi šťastný!
N*****
Opravdu pohodlné a lehké. V mých botách se dobře udržely i při velkém opotřebení. Opravdu dělají každodenní činnosti opět příjemné. Používám je 6 týdn...Více
Opravdu pohodlné a lehké. V mých botách se dobře udržely i při velkém opotřebení. Opravdu dělají každodenní činnosti opět příjemné. Používám je 6 týdnů a nemám co vytknout. Budu si je kupovat do zásoby a rozdávat rodině a spolupracovníkům.
e**
Před třemi lety jsem musel podstoupit operaci achilovky, která se nikdy úplně nezahojila. Zůstala mi po ní narušená rovnováha a ostré bolesti v blízko...Více
Před třemi lety jsem musel podstoupit operaci achilovky, která se nikdy úplně nezahojila. Zůstala mi po ní narušená rovnováha a ostré bolesti v blízkosti paty. Každodenní používání těchto pomůcek mi pro jednou udělalo život snesitelnějším. Udělejte si laskavost a pořiďte si je
Vložky do bot Orthostep photo review
A*** H****
Jen jsem chtěl, abyste věděli, že zatím pro mě dělají zázraky. Dal jsem si je do pracovních bot - 10 hodin na nohou a žádné problémy!
Vložky do bot Orthostep photo review
Z**** D
Nikdy nekupuji věci online a váhala jsem, zda je koupit. Ale byla to nejlepší koupě. Rozhodně pro mě fungujou. Nohy mě bolí mnohem méně. Trvalo mi asi...Více
Nikdy nekupuji věci online a váhala jsem, zda je koupit. Ale byla to nejlepší koupě. Rozhodně pro mě fungujou. Nohy mě bolí mnohem méně. Trvalo mi asi 3 dny, než jsem si zvykla, ale teď je miluju!!!
Vložky do bot Orthostep photo review
A*** M
Koupil jsem si je asi před 2 měsíci, hned jak jsem je viděl v prodeji, a od té doby je používám. Moje nohy se cítí mnohem lépe než předtím. Zejména po...Více
Koupil jsem si je asi před 2 měsíci, hned jak jsem je viděl v prodeji, a od té doby je používám. Moje nohy se cítí mnohem lépe než předtím. Zejména po ránu - téměř bez bolesti. Doporučuji.
D***** H*****
10/10
R**** R
Mám plantární fasciitidu na obou chodidlech a zakoupil jsem tento produkt pro úlevu doporučenou mým lékařem. Funguje tak dobře, že nenosím žádné boty ...Více
Mám plantární fasciitidu na obou chodidlech a zakoupil jsem tento produkt pro úlevu doporučenou mým lékařem. Funguje tak dobře, že nenosím žádné boty bez těchto vložek. Při chůzi již necítím plantární bolest. Všem, kteří trpí plantární fasciitidou, tuto vložku doporučuji.
H**** D
Dělají přesně to, co jsem potřeboval. Dávají mi extra klenbu a netlačí mi nohy v botách příliš vysoko. Jako zdravotní sestra jsem na nohou 12 hodin de...Více
Dělají přesně to, co jsem potřeboval. Dávají mi extra klenbu a netlačí mi nohy v botách příliš vysoko. Jako zdravotní sestra jsem na nohou 12 hodin denně a drží skvěle
H**** H
Zatím mám opravdu skvělé výsledky, mám pocit, že moje nohy chodí po oblačcích. Je to jako masáž pokaždé, když je nosím.
t**** k
Trvalo méně než 5 dní, než dorazily, zatím jsou super.
I** H
Tyto vložky jsou úžasné.