Bolí Vás paže pokaždé, když Vám partner spí na ruce? Takové noci jsou dávno pryč s tímto revolučním polštářem. Nekažte si spánek a vyzkoušejte náš Polštář pro pohodlné mazlení s více, než 5 způsoby použití.

Konec bolesti paže​

Uvolněte ztuhlé svaly​

Můžete se tulit celou noc​

Zdřímněte si kdekoliv​

Chladivý efekt

Využijete více, než 5 různými způsoby

Tento bavlněný polštář z paměťové pěny je navržený tak, aby byl pohodlný pro více pozic spánku. U design zabrání znecitlivění paže a zlepší Váš spánek. Je ideální pro spánek, zdřímnutí v práci nebo dokonce jako opěradlo k Vaší židli.

Ukázka způsobů použití:

Hlavní výhody

Ergonomický "U" design

U design je navržen tak, aby zabránil znecitlivění paže a zlepšil Váš spánek. Je ideální pro spánek, zdřímnutí v práci nebo dokonce jako opěradlo k Vaší židli.

Chladivý materiál ICE SILK
s hypoalergením povlakem

Je vyroben z velmi příjemného a hladkého materiálu ICE SILK (ledové hedvábí) s hypoalergením povlakem. Tato technologie tkanin využívá pokročilou nylonovou nit, která absorbuje a rozptyluje teplo. Polštář je prodyšný a vytváří tak chladnou a stabilní spací plochu pro hlubší spánek a relaxaci.
4280-04a8ce.jpg

Přenosný, odolný a omyvatelný

Polštář je lehký a díky tomu ho snadně přenesete kamkoliv potřebujete. Jádro polštáře je vyrobeno z polykarbonátu s nosností až 22 Kg. A pokud se zašpiní, jednoduše ho omyjete.