Zbavte se bakterii a virů ve svém okolí

Bakterie a viry (např. koronavirus způsobující onemocnění COVID-19) se velmi snadno šíří i vzduchem.
Díky tomuto UV-C světlu s ozonovým generátorem můžete snadno sterilizovat vzduch ve vašem okolí.

UV-C záření zabijí:

Rychle desinfikuje

Efektivní sterilizace do 30 minut

Zabijí bakterie a viry

Zničí až 99,9% bakterií a virů

Odstraňuje zápach

Ozonový generátor dokonale a spolehlivě neutralizuje pachy

Dvojitý účinek

Díky spojení dvou technologií

UV-C sterilizace

UV-C záření uvolňuje velké množství neviditelných ultrafialových paprsků 264nm (nanometrů) vlnové délky. Toto UV-C germicidní světlo poškozuje DNA prachových roztočů, bakterií, virů a jiných patogenů a tím ničí jejich schopnost se množit a způsobit onemocnění.

Ozónová dezinfekce

Ozón je efektivní alternativou k chemickému čištění. Ozón rychle reaguje s mnoha organickými a anorganickými sloučeninami. Neutralizuje tak pachy a spolehlivě zničí i bakterie, viry a spory plísní. Používá se nejen ve všech oborech potravinářského průmyslu, ale například i při čištění interiérů automobilů, likvidaci škod po povodních či požárech, v boji proti škůdcům a plísním.

Využijete ji téměř všude

Bakterie, zápach a nežádoucí viry lze zničit na ručnících, na nádobí, ve skříních, v botníku, v autě, v lednici, a na dalších předmětech. Je všeobecně vhodný pro všechny malé prostory.

Náš tip

Umístěte lampu na místo, kde odkládáte potenciálně kontaminované věci jako je například chodba. Lampa takto bude sterilizovat nejen prostor, ale také věci, které jste si zde odložili.

Funguje i přes překážky

Ničí bakterie i přes různé překážky (skříň, dveře, sedačky v autě apod.). Kyslíková iontová dezinfekce může vytvářet bariérovou sterilizaci.

Ozonové dezinfikování rychle ničí bakterie rozkládá je nezanechává žádné zbytkové znečištění nezpůsobí poškození na lidském těle

Přenosná díky zabudované baterii

Díky zabudované baterii můžete lampu použít na cestách nebo kdekoliv, kde není přístup k napájení.

Lampu můžete na jedno nabití použít 5-8x. Poté ji snadno dobijete pomocí USB kabelu.

Velikost a hmotnost: 170 x 80 x 80 mm / 250 g
Obsah balení: 1x Lampa 1x kabel USB 1x Manuál
Napětí: 5 V
Baterie: 800 mAH
Dosah: 2 m2

UV-C světlo se běžně využívá ke sterilizaci

Uměle vytvořené ultrafialové světlo se stalo základní metodou sterilizace, která je každý den používaná v nemocnicích, letadlech, kancelářích i továrnách.

Její využití je také zásadní pro dezinfekci pitné vody, zejména vezmeme-li v potaz, že někteří parazité jsou rezistentní vůči chemickým dezinfekčním prostředkům, jako je chlor.

Zdroje

Upozornění

UV-C světlo ničí koronaviry (a další bakterie či viry) v prostoru a na předmětech.

V případě sterilizace vzduchu v místnosti nebuďte vystaveni přímému záření. Nejlepší variantou je sterilizovat vzduch v místnosti v době vaši nepřítomnosti.