Trojitá ochrana

Nejpokročilejší inteligentní čistička vzduchu

Pro zdravé ovzduší vašeho domova

Virusy

Zabraňte virům v šíření tím, že je neutralizujete dříve, než vás zasáhnou.

Kouř

Odstraňte pachy z kouře způsobeného nehodami při vaření, požáry a cigaretami.

Pyl

PureBreath snižuje příznaky alergií tím, že je odstraňuje z vašeho vzduchu.

Plísně

Snižte růst plísní a pachy tím, že zabráníte šíření nebezpečných spór ve vaší domácnosti.

Prach

Prach z odumřelých kožních buněk, srst domácích mazlíčků a další znečišťující látky blokují naše dýchací cesty.

Bakterie

PureBreath odstraňuje z vašeho vzduchu škodlivé bakterie, které mohou způsobit onemocnění.

Chytrá senzorická technologie v akci

PureBreath™ je vybaven senzorem kvality vzduchu, který nepřetržitě monitoruje prostředí ve vaší místnosti a automaticky upravuje výkon čističky. Jakmile senzor zaznamená přítomnost znečištění, čistička okamžitě spustí vyšší rychlost filtrace.

OCHRANA PROTI VIRŮM

PureBreath, vybavený našimi silnými HEPA a uhlíkovými filtry, odstraňuje částice o velikosti 0,1 um a chrání před viry, bakteriemi, prachem a kouřem.

SMART DETEKTOR

Čistička je vybavená senzorem kvality vnitřního vzduchu, měří 24 hodin denně 7 dní v týdnu kvalitu vašeho vnitřního ovzduší a automaticky se zapíná a vypíná.

NASTAVTE A ODEJDĚTE

Automaticky přizpůsobuje svůj provoz na základě pohybu lidí ve vaší domácnosti, kvalitě vnitřního vzduchu, venkovním znečištění a denní době.

CHYTRÁ FILTRACE

Když opustíte domov, čistička nastaví čištění na turbo režim, takže když se vrátíte, vzduch je bezpečný a čistý.

Kvalitní spánek

Čistý vzduch má vliv také na kvalitu spánku, a proto je čistička vybavena nočním režimem. Čistička pracuje v tichém provozu, pouhých 30 dB. Vy si tak můžete užívat čistého vzduchu i během spánku, aniž by vás cokoliv rušilo.

Aplikace, která vám ušetří peníze

Neplýtvejte energií zbytečným provozem. PureBreath™ se automaticky vypne poté, co poslední osoba opustí váš domov, díky polohovým údajům vašeho telefonu. V aplikaci jednoduše nastavíte intenzitu a režim čištění, časovač. V aplikaci můžete neustále monitorovat kvalitu vzduchu a stav filtru.

“Od okamžiku, kdy jsme začali používat PureBreath, jsme si všimli obrovského rozdílu na našem zdraví. Nemůžeme si vynachválit chytré senzory, které neustále vyhodnocují kvalitu vzduchu. Popravdě jsem byla dost zaskočená špatnými hodnotami vzduchu kolem nás, když jsem čističku poprvé zapnula.”

Kamila B.

“Čističku jsem pořídila kvůli mé dceři, která trpí respiračními problémy. Čistička odstraňuje mikroskopické částice, viry, bakterie, prach a nepříjemné zápachy. Dýchání mé dcery se výrazně zlepšilo po pár dnech používání PureBreath.”

Aneta H.

“Jako astmatik vím, jak důležité je mít zdravé prostředí kolem sebe. Proto jsem se rozhodl investovat do čističe vzduchu a nemohl jsem udělat lepší volbu. PureBreath se stal nezbytnou součástí mého každodenního života. Jsem naprosto spokojený s jeho účinky na mé zdraví.”

Radovan K.

SMART funkce

Jednoduchá výměna filtru

PureBreath™ automaticky indikuje potřebu výměny filtru na základě míry znečištění. Odlišuje se od ostatních čističek tím, že indikace není založena pouze na předem stanovené době životnosti filtru. Vnitřní procesor čističky sleduje dobu provozu motoru a intenzitu čištění. Když je dosaženo optimálního bodu znečištění, kontrolka na hlavním panelu čističky se rozsvítí.

Parametry

  • Napětí: 240V 50Hz
  • Výkon: 21W
  • Rozměry: 195*1953*388mm
  • Hmotnost: 1.9kg
  • Barva: Bílá
  • Hlučnost: 30dB
  • Doporučený prostor: <16m²
Čistička vzduchu pro jakýkoli životní styl

Chraňte se před vzdušnými viry, bakteriemi, sporami plísní, těkavými organickými látkami a dalšími znečišťujícími látkami, které mohou mít nepříznivé účinky na zdraví, díky 3-vrstvému HEPA filtru.

Odstraňte pachy a srst domácích mazlíčků. Neustálé pachy se mohou stát skutečnou bolestí. PureBreath odstraní z vašeho domova všechny pachy domácích mazlíčků a ze vzduchu, který dýcháte, odstraní zvířecí srst.

Špatná kvalita vnitřního vzduchu může mít řadu nepříznivých zdravotních účinků. Na rozdíl od PureBreath některé čističky vzduchu produkují nebezpečné hladiny ozónu. Nenechávejte nic náhodě, vyčistěte vzduch pro vašeho budoucího potomka.

Zachyťte prach, pyl a alergeny. Nenechte sezónní alergie narušit váš každodenní život. Převezměte kontrolu nad kvalitou vzduchu v místnosti s čističkou PureBreath – schopná zastavit pyl, spóry plísní, zvířecí srst a další!

Neutralizujte pachy z vaření i škodlivé plyny. Plyny ze sporáků mohou být nebezpečné pro vaše zdraví, a zatímco vaše kuchyňské výtvory mohou krásně vonět, přetrvávající pachy se mohou zachytit na oblečení a jiných tkaninách. Vyčistěte ovzduší pomocí čističky PureBreath.

Stáhněte si uživatelský manuál ​