Customer Reviews

Bomba! Mám dva týdny a přijde mi, že mám i méně chloupků. Zkoušela jsem na ruce i na nohy a je to fakt super. A hlavně ta barva 🙂
vše cajk
Došlo v pořádku, koupila jsem hned dva i pro kamarádku
Mám tenhle růžový a jsem s ním velmi spokojená. Vzala jsem si ho na dovču a musím říct, že to je úplně bezbolestné. Když si vzpomenu na bolest při depilaci nebo epilaci, tak tímhle krystalem jen párkrát přejedete po pokožce a je krásně jemná a hlavně mi vydrží úplně jemné nohy cca 3 dny než cítím první chloupky. Doporučuji!
Však mi to normálně oholilo nohy 😀 Mazec! Magický kámen s takovou jemnou plochou, která nepoškozuje pokožku a ještě ji rozzáří. Vychytávka
Dobrá kvalita
10/10
Dobrý
Skvělé zboží
Velmi efektivní
Bezbolestné a super účinné.
Velmi účinný při odstraňování chloupků na nohou
Bombový produkt
Objednala jsem domů pro svou matku a pro sebe a v pohodě.
Funguje jak má
Použil jsem ho hned, jak jsem ho dostal, a mohu říci, že je to zatím nejlepší nákup, který jsem udělal. Jezdím na kole a je to pro mě nezbytnost.
Funguje to!
Výborná kvalita Zboží odesláno obratem
Lepší než se holit každý den. Tohle vydrží cca 4 dny úplně hladké.
super
Nejprve mi dovolte říci, že jsem již měla profesionální laserovou epilaci asi před 6-7 lety. Pomohlo to na tři čtyři roky a pak to začalo znovu. Použila jsem ho zatím jen jednou a zjistila jsem, že mi chloupky déle prosvítají. Po použití nezapomeňte použít chladivý hydratační krém/krém. Pokusím se aktualizovat svou recenzi, až půjdu, ale zatím se mi to líbí.
Skvělý!!
Skvělý produkt, funguje jak má
funguje perfektně