Už žádné hledání vypínače

Přenosné LED světlo v sobě má zabudovanou moderní technologii pohybových senzorů. Ve tmě tak reaguje na jakoukoli pohybovou aktivitu člověka a není jej potřeba zapínat ručně vypínačem.

Místo drátů baterie s dlouhou výdrží

LED světlo s pohybovým senzorem není třeba zapojovat kabelem do zásuvky. Funguje na znovunabíjecí baterii, která na jedno nabití vydrží i desítky dní. Zároveň je úsporná a má dlouhou životnost.

Pro domácí relax i příjemná setkání

Světlo 3D lampy nabudí kdekoli klid a pohodu. Skvěle se u ní odreagujete od modrého světla z obrazovek a zajistí relax za všech okolností. Zabodujete s ní také během příjemných setkání s přáteli nebo na komorních večírcích.

Rozsvítí se skříň i schody

Snad neexistuje místo, kde by se LED světlo s pohybovým senzorem nedalo použít. Je malé a funguje na baterii, takže dokonale poslouží jako svítilna do skříně, doplňkové světlo nad sporák nebo jako originální lampička nad postel. Nebo si bezdrátové LED světlo připněte na schody, ať se rozsvítí kdykoli, když v noci půjdete na toaletu.

Teplota barvy je na vás

Máte rádi ostřejší světlo, nebo spíš uklidňující? U tohoto produktu si vybíráte ze třech teplot barvy světla: bílého, přírodního a žlutého. Podle nálady můžete barvu jedním kliknutím změnit.

Instalaci zvládne každý

Nemusíte se děsit složité instalace bezdrátového LED světla. Na vybrané místo jej přiděláte pomocí magnetického proužku, který drží pevně jako skála a zároveň jsou na světle umístěny ochranné podložky, které zabrání poškození nábytku.

Jednoduchý přenos z místa na místo

Magnetická instalace bezdrátového LED světla umožňuje jeho snadné přemístění. Není tak problém, když se náhle rozhodnete použít světlo jinde než na původním místě.

Natočte si světlo dle potřeby

Úhel bezdrátového LED světla lze otáčet až o 160 stupňů, takže si jeho flexibilitu užijete při jakýchkoli domácích aktivitách.