V-Shaped zeštíhlující maska

(2 části/balení)

Tato speciální maska ve tvaru písmene V je nová revoluční cesta, jak vypadat o 10 let mladší, díky štíhlejší, hladší a pevnější tváři, bez potřeby jakéhokoli bolestivého nebo nákladného lékařského zákroku!

Při opakovaném a trvalém používání této masky získáte hladkou čirou tvář. Redukujte jemné linie a zvyšujte pevnost a pružnost pokožky na dolních částech obličeje,  bradě a krku!

Tento produkt byl testován a jeho účinek je ověřen lidmi z celého světa.

Jak to funguje?

  • Tato speciální V-maska pomáhá tvarovat oblast brady zatímco zvedá a tvaruje spodní část obličeje a redukuje tím uložený tuk.
  • Funguje tak, že natáhne pokožku, aby byla pevnější, a poskytne Vám dokonalý štíhlý tvar a zároveň zredukuje tuk v obličeji, nasolabiální záhyby a vrásky.
  • Díky svému jedinečnému hydratačnímu účinku opravuje a stimuluje regeneraci buněk. Po použití bude vaše pleť hydratovaná a plnější, čímž se vyřeší problémy s hrubou a vysušenou pokožkou.

Co říkají lidé o naši zeštíhlující V-masce?

Přehrát video
Přehrát video
Přehrát video

Kvůli neustálým e-mailovým žádostem o prodloužení rozšiřujeme akční nabídku o další den.

Získejte masky dříve, než se vyprodají.

  • Vyrobeno ze 100% přírodních ingrediencí, účinnost vědecky prokázána tisíci lidmi po celém světě.
  • Esence bohatá na vlhkost je 100% neškodná pro Vaši pleť a je vhodná i pro osoby s citlivou pokožkou.
  • Vřele doporučováno estetiky po celém světě. Pomůže vám dokonale vykrojit vaši tvář za pouhých 14 dní.
  • Jednoduše si ji nasaďte každý den po dobu 30 minut a sledujte, jak se zázrak stane do 2 týdnů přímo před vámi. Vaše rodina a přátelé budou překvapeni.

Jak se maska používá?

Krok 1: Umyjte si obličej a ujistěte se, že je čistý a suchý, poté vyjměte masku z obalu.

Krok 2: Nasaďte první část na bradu a zavěste ji na uši.

Krok 3: Druhou část masky přiložte nad první část těsně pod nos a také ji zavěste na uši.

Krok 4: Nechte masku nasazenou po dobu 30 minut a poté ji vyjměte a uložte na chladném a suchém místě.

Krok 5: Masku můžete použít vícekrát, podle vlastního uvážení.

Chcete-li dosáhnout optimálních výsledků, noste masku jednou denně po dobu 14 dnů. Poté 3krát týdně.

Co říkají naši zákazníci

5/5

"Funguje neuvěřitelně dobře!"

Maska funguje neuvěřitelně dobře! Hned po 3 dnech používání (30 minut denně podle pokynů) jsem si všimla, že má tvář je opravdu štíhlejší a začíná se formovat do tvaru písmene V. Kamarádka se mě dokonce zeptala, jestli jsem byla na liposukci obličeje :)). Cítím se teď mnohem mladší!

– Klára D., 23

"Levnější a účinnější, než botox"

Před 2 lety jsem šla na botox a byla jsem s výsledky docela spokojená. Každopádně to bylo velmi drahé. Od té doby hledám levnější alternativní řešení pro tvarování zeštíhlení tváře. Nedávno mi jeden kamarád doporučil tuto masku a řeknu vám, že je mnohem účinnější, než botox a hlavně mnohem levnější. Moje tvář má nyní tu sladkou křivku ve tvaru V. Jsem opravdu spokojená.

– Marcela P., 34

"Nejúčinnější maska, kterou jsem kdy použila"

Vyzkoušela jsem všechny druhy masek a zdálo se, že žádná z nich nefunguje moc dobře. Od všech velkých kosmetických společností po můj místní kosmetický obchod je to zdaleka nejefektivnější řešení, které jsem dosud použila. Dokonce jsem nějaké koupila i pro sestru, aby je vyzkoušela také.

– Adéla J., 58

30 denní kůra

Tento balíček je ideální pro dlouhodobé používání.

Tento balíček obsahuje 6 masek
Celková cena: 2599,- 1,298,-

Ušetříte: 50%

+ DOPRAVA ZDARMA


Fatal error: Uncaught Error: Call to a member function get_type() on bool in /www/doc/www.nakupino.cz/www/wp-content/plugins/woocommerce/includes/wc-template-functions.php:1616 Stack trace: #0 /www/doc/www.nakupino.cz/www/wp-content/plugins/elementor-pro/modules/woocommerce/widgets/add-to-cart.php(213): woocommerce_template_single_add_to_cart() #1 /www/doc/www.nakupino.cz/www/wp-content/plugins/elementor-pro/modules/woocommerce/widgets/add-to-cart.php(151): ElementorPro\Modules\Woocommerce\Widgets\Add_To_Cart->render_form_button(false) #2 /www/doc/www.nakupino.cz/www/wp-content/plugins/elementor/includes/base/controls-stack.php(1894): ElementorPro\Modules\Woocommerce\Widgets\Add_To_Cart->render() #3 /www/doc/www.nakupino.cz/www/wp-content/plugins/elementor/includes/base/widget-base.php(530): Elementor\Controls_Stack->render_by_mode() #4 /www/doc/www.nakupino.cz/www/wp-content/plugins/elementor/includes/base/widget-base.php(660): Elementor\Widget_Base->render_content() #5 /www/doc/www.nakupino.cz/www/wp-content/plugins/ele in /www/doc/www.nakupino.cz/www/wp-content/plugins/woocommerce/includes/wc-template-functions.php on line 1616
WordPress › Chyba

Na webu došlo k závažné chybě.

Přečtěte si informace o ladění ve WordPressu.