Odhaduje se, že chronickou bolestí nohou trpí více než 80 milionů lidí. Vzhledem k rostoucím nákladům na léčbu nemohly tyto převratné vložky přijít ve vhodnější dobu.

Odhaduje se, že chronickou bolestí nohou trpí více než 80 milionů lidí. S rostoucími náklady na léčbu přicházejí tyto inovativní vložky jako vysvobození v pravý čas. Extrémně vysoké ceny ortopedických vložek na míru, návštěvy specialistů, které nehradí zdravotní pojištění a chirurgické zákroky s neuspokojivými výsledky, to vše jsou důvody frustrace lidí trpících bolestmi nohou.

Neustále utrácení stále více peněz, které vede jen k zklamání a finančnímu vyčerpání.

Všechny tyto náklady se sčítají a představují značné plýtvání penězi a časem.

Ve skutečnosti lidé trpící bolestmi nohou hledají cenově dostupnější možnosti, jak si ulevit od bolesti, aniž by museli vynaložit obrovské částky peněz.

Naštěstí existuje neinvazivní a jednoduché řešení, jak se bolesti nohou zbavit jednou provždy.

Představujeme vám novou patentovanou technologii Orthostep, která zcela mění přístup mnoha lidí k léčbě bolesti pat, klenby, plantární fasciitidy, neuropatie, plochých nohou, špatného krevního oběhu a dalších potíží s nohami. Tisíce lidí žijící v Evropě již těchto vložek úspěšně využívají.

Uzdravte a chraňte své nohy ještě dnes!

Zakladatel společnosti původně vyvinul vložky Plantar Pro™ k řešení svých vlastních problémů s nohama. “Díky pokusům a neúspěchům, a také díky pomoci mnoha pediatrů, jsem ušel dlouhou cestu ve vývoji těchto vložek,” uvádí. “Staly se dílem mého života, vytvořeným, abych mohl zůstat na nohou bez pocitu nepohodlí nebo bolesti během dne. Nyní se chci podělit a nabídnout pomoc i ostatním,” dodává zakladatel společnosti.

Pokud někdo zažívá bolest paty nebo klenby, plantární fasciitidu, neuropatii, špatný krevní oběh nebo jakékoli jiné stavy nohou, které způsobují, že nohy se cítí tuhé, bolavé a prostě již nejsou takové, jaké bývaly, může to být klasifikováno jako chronická bolest nohou.

Americká podiatrická lékařská asociace, známější pod zkratkou APMA, uvádí, že bolest nohou trápí osm z deseti dospělých. “Tento problém je větší, než se zpočátku zdálo. Chci pomoci tento stav napravit tím, že lidem umožním vzít svůj život zpět do svých rukou,” říká zakladatel. “Kromě toho chci také rozptýlit některé omyly týkající se bolesti nohou.” Ve skutečnosti Ortho Info, jedna z největších autorit v oblasti bolesti nohou, nedávno prohlásila:

Jednou z největších chyb, které lidé dělají při léčbě bolesti nohou, je domněnka, že řešením jsou drahé ortopedické vložky na míru. To je částečně proto, že je mnoho podiatrů doporučuje. Ačkoli mohou ortopedické vložky na míru pomoci, zjistili jsme, že novější, široce dostupné a stejně účinné alternativy, jako je Orthostep, poskytují ochranu a úlevu od bolesti nohou za zlomek ceny.”

Co to tedy znamená pro Vás? Aby jste mohli porazit bolest nohou, je nezbytné zůstat v pohybu. Avšak když trpíte pocitem stažení, bodání a dokonce pálení v noze, pohyb je to poslední, na co si vzpomenete. Jaké je řešení? Zapomeňte na léky proti bolesti a operace. Tyto vlastní vložky byly vytvořeny jako cenově dostupné, přírodní řešení. Zarovnané a aktivní tělo se samo uzdravuje. Z tohoto důvodu byly vložky Plantar Pro™ uvedeny na trh se slevou 50 %, ale pouze na omezenou dobu.

Dejte navždy sbohem neúčinným a nákladným léčbám!

Od drahých návštěv u lékaře a operací až po druhořadé léčebné postupy v lékárnách se chytří lidé trpící bolestmi nohou v rekordním počtu vzdávají těchto neuspokojivých metod a místo toho zkoušejí Orthostep.

Vložky Orthostep díky správné podpoře klenby a gelové podpoře paty zmírňují a chrání patu před nepohodlím a podrážděním, podporují plochou i vysokou klenbu a absorbují a rozptylují váhu a nárazy, které nezpůsobují další poškození chodidel – výsledkem je odstranění bolesti nohou. Její patentovaná voštinová pata, umožňuje rychlé omlazení tkání v chodidle a urychluje tak regeneraci.

Nejlepší na tom je, že nemusíte investovat do drahých bot nebo vložek na míru, které vás mohou přijít na stovky nebo dokonce tisíce dolarů a zanechat vás na mizině !

Kde vložky koupit?

Můžete si jej objednat přímo na webových stránkách společnosti kliknutím zde.

UPDATE: Vzhledem k neuvěřitelně vysoké poptávce po těchto vložkách lze s touto 50% slevou rozdat pouze omezené množství. Na všechny objednávky se vztahuje 30denní záruka vrácení peněz.

Chcete-li se o této speciální nabídce dozvědět více, klikněte na tlačítko níže.

Začněte odstraňovat bolest nohou hned teď

Nyní, když jste byli informováni o těchto průlomových vložkách, vám ukážeme, jak snadné je jejich používání. Vše, co musíte udělat, je postupovat podle těchto 3 kroků:

 

Krok 1: Objednejte si vložky Orthostep ještě dnes a zajistěte si 50% slevu.

 

Krok 2: Po obdržení  je zkraťte na míru podle tečkovaných čar na stélce, aby vám padly na míru.

 

Krok 3: Vložky noste denně v jakékoli botě nebo teniskách.

 

ČASTÉ DOTAZY NAŠICH ZÁKAZNÍKŮ

Chodidlo je komplexní systém skládající se z kloubů, svalů a vazů. Právě proto jsme vyvinuli vložky Orthostep tak, aby vytvářely léčivé prostředí pro všechny tyto součásti. Díky speciálně navrženému gelovému systému ve tvaru včelího plástu, který tlumí nárazy a rozkládá tlak, získáváte okamžitou úlevu už při prvním kroku. Navíc podpora klenby udržuje vaši nohu ve správné poloze, což pomáhá jak vysokým, tak plochým klenbám a redukuje zánět a podporuje regeneraci tkání, což přináší dlouhodobou úlevu od bolesti.

Reakce každého jedince se liší, a proto se čas potřebný k pocitu úlevy může lišit. Někteří zákazníci hlásí výrazné zlepšení již po pár dnech, zatímco jiní potřebují více času. Doporučujeme, abyste byli trpěliví a věnovali pozornost signálům vašeho těla. Při jakékoli změně v životním stylu, včetně používání nových vložek do bot, je vždy dobré konzultovat změny se svým lékařem.

Ke zvykání na vložky Orthostep je nejlepší začít je nosit ve vašich nejpohodlnějších botách. Může chvíli trvat, než si na přítomnost vložek ve vašich botách zvyknete. Po adaptaci však budete moci vložky nosit v libovolných botách a užívat si pohodlí a úlevy, které poskytují, na denní bázi. Pro dosažení nejlepších výsledků doporučujeme vložky používat pravidelně a dávat pozor na jakékoli změny ve vašem pocitu pohodlí a úlevy od bolesti.

Vložky Orthostep jsou k dispozici s 90denní zárukou vrácení peněz. Jsme si jisti, že vám přinesou úlevu, ale pokud byste z jakéhokoli důvodu nebyli spokojeni, neváhejte nás kontaktovat a my vám vrátíme peníze.

Vložky Orthostep jsou navrženy jako univerzální velikost, kterou je možné podle potřeby upravit pro vaše boty. Stačí využít vodítek umístěných u špičky vložky a ostrých nůžek pro přesné oříznutí.

I když je vaše velikost nohy konstantní, každá bota má jinak tvarovaný interiér. Aby vložky Orthostep dosáhly optimálních výsledků, doporučujeme pro každý pár bot, ve kterých je chcete nosit, používat samostatné vložky.

Zkušenosti našich klientů

 • Karel Šíma

  Koupil jsem si ho asi před 2 měsíci, než byl v prodeji, a od té doby ho používám. Moje nohy se cítí mnohem lépe než předtím. Zejména ráno - téměř žádná bolest. Doporučuji ho!

  17 H Odpovědět 14
 • Lenka Tichá

  Moc vám děkuji za tento zázrak. Dala jsem si je do pracovních bot - 10 hodin na nohou a žádné problémy!

  16 H Odpovědět 7
 • Petr Novák

  Rozhodně funguje tak jak má. Nohy mě bolí mnohem méně. Trvalo asi 3 dny, než jsem si zvykl, ale teď je miluju!!!

  16 H Odpovědět 7
 • Zákaznické recenze

  0.00
  0 recenzí
  5
  0%
  4
  0%
  3
  0%
  2
  0%
  1
  0%