Skleněné dózy, ale (skoro) ve 2D

Sáčky ECO mají originální design skleněné dózy, ale zabírají mnohem méně místa, a proto se snáze skladují. Jsou také průhledné – takže nemusíte na každý sáček lepit poznámku, jako např. s ořechy. Stačí se podívat a vyndat z poličky.

4 velikosti

Čtyři velikosti sáčků jsou vhodné pro širokou škálu potravin od ořechů či koření až po svačinu do školy, zaměstnání nebo na výlet.

S – ZipZap™
120 ml – 11×15 cm

M – ZipZap™
500 ml – 14×19,5 cm

L – ZipZap™
1000 ml – 17×24,3 cm

XL – ZipZap™
500 ml – 31,5×10,5 cm

Vždy čerstvé

Sáčky jsou vzduchotěsné a spolehlivě brání úniku pachů. Vaše potraviny a pokrmy udržují dlouho čerstvé.

Opakovaně použitelné

Mohou být opakovaně použitelné, omyvatelné a chlazené.

Snižte svou uhlíkovou stopu

Průzkumy ukazují, že po průměrném rodinném obědě či večeři se na uchování zbylých potravin po celém světě používají 2 až 4 plastové obaly. To je více než miliarda plastových obalů denně! Používáním EKO sáčků tak pomáháte šetřit životní prostředí.

Ekologické a úsporné

Věnujte více pozornosti životnímu prostředí a pohodlně si vezměte jídlo s sebou – na hory, na pláž nebo jednoduše na turistiku. K ECO sáčkům můžete zabalit jakékoli občerstvení. Žádný odpad jako u jednorázových tašek a mnohem více prostoru pro vaše věci ve srovnání s objemnými obědovými boxy – perfektní!

Ekologie na prvním místě

Sáčky jsou vyrobeny z bezpečného, netoxického a ekologického materiálu bez zápachu, který je stoprocentně recyklovatelný a bez BPA. 

Zdravotně nezávadné

Sáčky jsou odolné vůči vysokým a nízkým teplotám s FDA certifikací jako bezpečné pro kontakt s potravinami a tekutinami.

Snadno omyvatelné

Sáčky jsou odolné vůči vysokým i nízkým teplotám a jsou vhodné i pro styk s potravinami a tekutinami.

Opakovatelně použitelné

Sáčky jsou omyvatelné a opakovaně použitelné a lze je také bez problémů skladovat v chladničce.