Camping mat

Představujeme naši ultralehkou podložku Camping mat, ideální pro vaše dobrodružství v přírodě. S vhodností do každého ročního období vám tento produkt zaručuje komfort a stabilitu při spaní pod širým nebem. Co je ještě lepší, je možnost propojit dvě matrace dohromady, což vám umožní vytvořit větší prostor pro spánek.

5200Kč   2900

UŠETŘÍTE 50%

Platba při převzetí

100% bezpečný nákup s možností vrácení, bez otázek.

Nafukování vestavěným čerpadlem

Nafouknout podložku ústy po dlouhém dni může být únavné. Vestavěná nožní pumpa usnadňuje nafouknutí vložky , aniž byste museli používat ústa. Již žádné potíže s inflací ve vysokých nadmořských výškách.

Kompaktní balení po celý rok

Spěte klidně celou noc

Tato ultra silná podložka zajistí, že se nedostanete na dno. Spolu s vestavěným polštářem vás podložka na spaní zvedne z každé nerovnosti a zaručí vám pohodlnou noc.

Integrovaný polštář pro lehké cestování

Většina podložek na spaní nemá polštář, což znamená, že potřebujete další vybavení, abyste se cítili pohodlně. Náš integrovaný polštář znamená, že můžete začít svou cestu s jednou položkou v balení méně.

 

Volitelná dvojitá podložka

Většina podložek na spaní je navržena pro použití jedním mužem, což při skládání 2 podložek zanechává velkou mezeru. S Camping mat můžete rychle proměnit dvě podložky na dvojlůžko pomocí patentních knoflíků.

Právě si prohlíží 146 zákazníků

Camping mat

Představujeme naši ultralehkou podložku Camping mat, ideální pro vaše dobrodružství v přírodě. S vhodností do každého ročního období vám tento produkt zaručuje komfort a stabilitu při spaní pod širým nebem. Co je ještě lepší, je možnost propojit dvě matrace dohromady, což vám umožní vytvořit větší prostor pro spánek.

Hodnocení 4/5
4/5

UŠETŘÍTE 50%

 /ks
 /ks
 /ks

Pospěšte si zbývá pouze 6 kusů

15%

Vhodná do každého ročního období

Podložka Camping mat odvádí skvělou práci při maximalizaci pohodlí a minimalizaci tepelných ztrát. S hodnotou R 4 vytváří dokonalou bariéru mezi vámi a chladnou tvrdou zemí. Zahřeje vás v každém ročním období.
 

Ultralehká podložka s váhou pod kilogram

Zbavte se zbytečné zátěže na cestách. S naší ultralehkou madrací, která váží necelý kilogram, si užijete maximální komfort bez zbytečných obtíží.

 
Časté dotazy našich zákazníků

Po nafouknutí měří 190 x 66 x 10 cm. Velikost balení je 25 x 11 cm . Podložka na spaní váží přibližně 1 KG.

Camping mat je vhodná pro zimní použití. Je asi 10 cm tlustá s hodnotou R 4 . Konstrukce poskytuje dobrou oporu i izolaci od studené země.

Podložka je dodávána s vestavěnou nožní pumpou . Můžete ji také nafouknout elektrickou vzduchovou pumpou.

Neexistuje žádné omezení hmotnosti, protože váha je rovnoměrně rozložena na podložce. A podložka je vyrobena z nylonu s poměrně vysokou hustotou . Obecně by měl bez problémů udržet váhu více než 150 KG.

Zákaznické recenze

4.93
Na základě 27 recenzí
5
93%
25
4
7%
2
3
0%
0
2
0%
0
1
0%
0
S**** N******
Dobrá domluva s prodejcem
Camping mat photo review
V**** L****
Za ty peníze to fakt stojí ani jsem neváhal a objednal jsem druhou
Camping mat photo review
D***** S***
100% spokojenost není co vytknout
H**** M****
Je pěkná a kompaktní a snadno se nafoukla. Skvělý nákup
Camping mat photo review
L**** D****
Vzal jsem si ho na kempování. Nebyl žádný problém a udržel vzduch po všechny tři dny. Je trochu objemný, ale to se dalo čekat, protože je tlustý. Byla...Více
Vzal jsem si ho na kempování. Nebyl žádný problém a udržel vzduch po všechny tři dny. Je trochu objemný, ale to se dalo čekat, protože je tlustý. Byla pohodlná a za tu cenu se vyplatila.
P*** P**
Tuto nafukovací matraci jsem nyní použil a je téměř stejně pohodlná jako spaní na dětské postýlce. Zdá se být dobře vyrobená a cestovní taška je skvěl...Více
Tuto nafukovací matraci jsem nyní použil a je téměř stejně pohodlná jako spaní na dětské postýlce. Zdá se být dobře vyrobená a cestovní taška je skvělá.
Camping mat photo review
A**
Tábořila jsem v kufru v autě a jedna matrace byla skvělá, ale všimla jsem si, že mohu zacvaknout dvě dohromady, takže jsem si objednala druhou! Teď mů...Více
Tábořila jsem v kufru v autě a jedna matrace byla skvělá, ale všimla jsem si, že mohu zacvaknout dvě dohromady, takže jsem si objednala druhou! Teď můžu spát vedle manžela, a necítít matraci pokaždé, když se převalí.
J*******
Právě jsem se vrátil z mého prvního použití tétp podložky, z třídenního kempování ve stanu. Nafoukli jsme ji první den a nezdálo se, že by během tří d...Více
Právě jsem se vrátil z mého prvního použití tétp podložky, z třídenního kempování ve stanu. Nafoukli jsme ji první den a nezdálo se, že by během tří dnů ztratila vzduch. Překvapivě pohodlné! Přála bych si, aby byla trochu širší, a to jsem docela průměrně velká žena.
Camping mat photo review
A***
Spal jsem na ní týden. Podložka zůstala nafouknutá po celou noc.
J****
Díky vnitřní pumpě jsem nemusel balit další pumpu, což šetří místo v autě. Snadno se nafoukne a rychle vyfoukne a sbalí. Určitě bych si ji koupil znov...Více
Díky vnitřní pumpě jsem nemusel balit další pumpu, což šetří místo v autě. Snadno se nafoukne a rychle vyfoukne a sbalí. Určitě bych si ji koupil znovu.
I**
Skvělá koupě pro skvělý spánek ve stanu.
Camping mat photo review
B***
Tato podložka na spaní se nafoukne na velmi dostatečnou tloušťku, která je dostatečná pro poskytnutí velkého polštáře pro spaní nahoře, a skutečnost, ...Více
Tato podložka na spaní se nafoukne na velmi dostatečnou tloušťku, která je dostatečná pro poskytnutí velkého polštáře pro spaní nahoře, a skutečnost, že se pokaždé vyfoukne a složí do malého srolovaného balíčku, je obrovským bonusem. Předtím jsem měla jiný, který poskytoval pouze malý polštář a vždy se uprostřed noci vyfoukl. Tu jsem po použití této vyhodila do koše.
J**
Spím na boku, bylo to pohodlné, žádná ztráta vzduchu. Chvíli trvá, než se nafoukne, ale je to snadné, pokud můžete zvednout nohu nahoru a dolů několik...Více
Spím na boku, bylo to pohodlné, žádná ztráta vzduchu. Chvíli trvá, než se nafoukne, ale je to snadné, pokud můžete zvednout nohu nahoru a dolů několikrát za sebou.
Camping mat photo review
O****
Skvěle se hodí do zadní části vozu SUV pro kempování v autě. Nafukování mi zabralo několik desítek pokusů, než jsem na to přišel. Ale funguje skvěle, ...Více
Skvěle se hodí do zadní části vozu SUV pro kempování v autě. Nafukování mi zabralo několik desítek pokusů, než jsem na to přišel. Ale funguje skvěle, jakmile to zvládnete. Snadno se také vyfoukne a vejde se zpět do původního obalu.
U*****
Právě jsem si ji objednal. Těším se, až ji vyzkouším, dobrý spánek je zásadní, když jste venku a na cestách!
I***
Vyzkoušel jsem nocování ve stanu a jsem neuvěřitelně spokojený. Příjemná poloha na zádech i na boku.
F****
Nemůžu se dočkat, až si ji vezmu do lesa!
D****
V minulosti jsem si koupil "jiný produkt", použil ho jednou, strašně se mi na něm spalo a říkal jsem si, kdo by je používal mimo lidí, kteří podnikají...Více
V minulosti jsem si koupil "jiný produkt", použil ho jednou, strašně se mi na něm spalo a říkal jsem si, kdo by je používal mimo lidí, kteří podnikají dlouhé treky s batohem na zádech. Ale na tomhle můžu spát kdykoliv kdekoliv je to super
G******
Okamžitě jsem si na ni lehl, abych ji vyzkoušel, převaloval se všemi směry ze strany na stranu, abych zjistil, jestli se do ní zabořím, a nic! Je pevn...Více
Okamžitě jsem si na ni lehl, abych ji vyzkoušel, převaloval se všemi směry ze strany na stranu, abych zjistil, jestli se do ní zabořím, a nic! Je pevná, odolná, pohodlná, prostě všechno, co se na ní píše.
R***
Tato podložka na spaní je přesně taková, jaká je inzerována! Trvalo jen pár minut, než se napumpuje pomocí snadno použitelné nožní pumpy!
R****
Dobré věci přicházejí v malých baleních a tato podložka na spaní tomu odpovídá.
E****
Mám vyhřezlou plotýnku a zjistil jsem, že spaní na podložce je stejně pohodlné jako na mé matraci. Nejlepší bylo, že přes noc nedošlo ke ztrátě vzduch...Více
Mám vyhřezlou plotýnku a zjistil jsem, že spaní na podložce je stejně pohodlné jako na mé matraci. Nejlepší bylo, že přes noc nedošlo ke ztrátě vzduchu. Obvykle je polovina vzduchu pryč, když se probudíte a je zima. Čtyři noci a ani jednou jsem přes matraci nepocítil chlad. Určitě doporučuji karimatku na spaní každému, kdo se zeptá.
d*****
Snadno se nafoukne, ručně za 29 s. Snadno se vyfoukne a znovu zabalí do svého pouzdra.
V***** H****
Zjistil jsem, že při plném nafouknutí snadno sklouzávám a sjíždím, takže jsem ho nechal mírně vyfouknutý kvůli tvarování těla.
D**
Líbí se mi, že se dobře balí. Nafukování nožní pumpou funguje dobře po troše zdokonalení své techniky. Pro mě také dobrá velikost, ale měřím jen 168 c...Více
Líbí se mi, že se dobře balí. Nafukování nožní pumpou funguje dobře po troše zdokonalení své techniky. Pro mě také dobrá velikost, ale měřím jen 168 cm a vážím 74 kg.
J** J*****
Právě jsem strávil týden na své cestě na motorce a super věc
K*******
Právě mi došel. Velmi rychle jsem ho napumpoval. Přesně jak bylo slíbeno.

5200Kč   2900