PureBreath™

Chytrý čistič vzduchu

PureBreath™ je ideální volbou pro každou domácnost, bez ohledu na to, zda žijete ve městě nebo na venkově. Jeho hlavním cílem je poskytnout vám čisté a zdravé prostředí odstraněním i těch nejjemnějších prachových částic a alergenů. PureBreath™ se neomezuje jen na tyto základní funkce – přináší chytrou senzorickou technologii, která neustále dohlíží na kvalitu vašeho prostředí.

UŠETŘÍTE 36%

1890Kč 1290

Platba při převzetí

100% bezpečný nákup s možností vrácení, bez otázek.

Trojitá ochrana

Chytrá senzorická technologie

PureBreath™ je vybaven senzorem kvality vzduchu, který nepřetržitě monitoruje prostředí ve vaší místnosti a automaticky upravuje výkon čističky. Jakmile senzor zaznamená přítomnost znečištění, jako je zvýšený prach, kouř nebo ultrajemné částice, čistička okamžitě spustí vyšší rychlost čištění.

Kvalitní spánek

Čistý vzduch má vliv také na kvalitu spánku, a proto je čistička vybavena nočním režimem. Čistička pracuje v tichém provozu, pouhých 30 dB. Vy si tak můžete užívat čistého vzduchu i během spánku, aniž by vás cokoliv rušilo.

Aplikace, která vám ušetří peníze

Neplýtvejte energií zbytečným provozem. PureBreath™ se automaticky vypne poté, co poslední osoba opustí váš domov, díky polohovým údajům vašeho telefonu. V aplikaci jednoduše nastavíte intenzitu a režim čištění, časovač. V aplikaci můžete neustále monitorovat kvalitu vzduchu a stav filtru.

Od okamžiku, kdy jsme začali používat PureBreath™, jsme si všimli obrovského rozdílu na našem zdraví. Nemůžeme si vynachválit chytré senzory, které neustále vyhodnocují kvalitu vzduchu. Popravdě jsem byla dost zaskočená špatnými hodnotami vzduchu kolem nás, když jsem čističku poprvé zapnula. 

Kamila B.

Čističku jsem pořídila kvůli mé dceři, která trpí respiračními problémy. Čistička odstraňuje mikroskopické částice, viry, bakterie, prach a nepříjemné zápachy. Dýchání mé dcery se výrazně zlepšilo po pár dnech používání PureBreath™.

Aneta H.

Jako astmatik vím, jak důležité je mít zdravé prostředí kolem sebe. Proto jsem se rozhodl investovat do čističe vzduchu PureBreath™ a nemohl jsem udělat lepší volbu. PureBreath™ se stal nezbytnou součástí mého každodenního života. Jsem naprosto spokojený s jeho účinky na mé zdraví.

Radovan K.

Právě si prohlíží 146 zákazníků

PureBreath™

Hodnocení 4.7/5
4.8/5

Už jen 6 kusů skladem

Náš čistič vzduchu účinně eliminuje tabákový kouř, srst zvířat, částice prachu, pyl rostlin, spory plísní, vzdušné bakterie a viry. Díky pokročilé technologii a efektivním filtračním systémům naše zařízení dokáže odstranit 99,9% škodlivých částic a znečištění ve vzduchu.

UŠETŘÍTE 36%

Funkce

Jednoduchá výměna filtru

PureBreath™ automaticky indikuje potřebu výměny filtru na základě míry znečištění. Odlišuje se od ostatních čističek tím, že indikace není pouze založena na předem stanovené době životnosti filtru. Vnitřní procesor čističky sleduje dobu provozu motoru a intenzitu čištění. Na základě těchto informací systém vyhodnocuje potřebu výměny filtru. Když je dosaženo optimálního bodu znečištění, kontrolka na hlavním panelu čističky se rozsvítí.

Parametry

  • Napětí: AC110-140V 60Hz; AC220-240V 50Hz
  • Výkon: 21 w
  • Rozměry: 195*1953*388mm
  • Hmotnost 1.9kg
  • Barva Bílá/OEM barva
  • Hlučnost 55dB, 30dB
  • Doporučený prostor <16m²

Co říkají naši spokojení zákazníci?

Zákaznické recenze

0.00
Based on 0 reviews
5
0%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%

1890Kč 1290

Nakupino vzniklo s vizí přivést na trh jedinečné, unikátní produkty a učinit je pro každého cenově dostupné.

Vychytejte nejlepší akce

Kontakt