Digital Zoomer 1600X

Digitální mikroskop s kamerou

Objevte i ty nejmenší detaily našeho světa s bezdrátovým digitálním mikroskopem Digital Zoomer 1600X. Zoomer disponuje také FULL HD kamerou, takže můžete udělat snímek jakéhokoliv detailu.

UŠETŘÍTE 50%

2980Kč 1590

Platba při převzetí

100% bezpečný nákup s možností vrácení, bez otázek.

Snímejte detaily s 1600x větším rozlišením

Digitální mikroskop disponuje FULL HD kamerou a 8 LED světelnými diodami pro nastavení jasu, který vyhovuje vašemu prostředí a denní době. Vyfoťte jakýkoliv detail díky FULL HD kameře.

Připojte k telefonu (Android) pomocí 3 různých USB portů

Připojte jakékoli zařízení díky 3 typům USB portů. Naše aplikace vám umožňuje zachytit fotografie a videa ve vysokém rozlišení na cestách a přitom analyzovat objekty pod tímto neuvěřitelným Full HD mikroskopem. Abyste se ujistili, že obraz není rozmazaný, máte také možnost použít ovládací prvky softwaru nebo aplikace.

Poznejte nový svět pod mikroskopem

Náš bezdrátový mikroskop vám umožní zažít vzrušující pohled a objevování zcela nového mikroskopického světa.

Zachyťte mikroskopické momenty ve vysokém rozlišení přímo na svém Android telefonu, tabletu nebo Windows PC a pořizujte snímky, které s DSLR fotoaparátem nejsou možné. Ideální pro amatérské i profesionální fotografy.

Na velikosti záleží

Digitální mikroskop dokáže zvětšit objekty až na 1600násobek jejich původní velikosti. Je vybaven dynamickým obrazovým snímačem a 8 stmívatelnými LED světly pro vytváření detailních snímků a videí.

Jednoduché ovládání zvládnou i malí průzkumníci

Dynamické obrazové snímače poskytují konstantní a podrobné informace v zobrazení 60 snímků za sekundu. Kamera je vybavena stabilizačním stativem, který umožňuje snadné zaostření na požadovanou polohu analyzovaných objektů s úžasným 50x až 1600x zoomem. To stačí k tomu, abyste viděli ty nejmenší detaily, které jsou lidskému oku neviditelné.

Bezplatná aplikace Dlscope

Stáhněte si doporučenou aplikaci pro vaše zařízení (odkazy a doporučení viz níže).

Otevřete aplikaci nebo software a aplikace automaticky spustí kameru. 

Právě si prohlíží 146 zákazníků

Digital Zoomer

Hodnocení 4.7/5
4.8/5

Už jen 6 kusů skladem

Objevte i ty nejmenší detaily našeho světa s bezdrátovým digitálním mikroskopem Digital Zoomer 1600X. Zoomer disponuje také FULL HD kamerou, takže můžete udělat snímek jakéhokoliv detailu.

UŠETŘÍTE 50%

 /ks
 /ks
 /ks
Quantity discounts
1 2 3+
1 590 1 550 1 510

Profesionální bezplatný software a aplikace

Android: bezplatná aplikace DLSCOPE (Obchod Google Play)

Vyhledejte aplikaci Dlscope v Google Play a postupujte při instalaci zařízení dle pokynů v aplikaci.

Balení obsahuje

  • 1x mikroskop
  • 1x kovový stojan
  • 1x plastový podstavec
  • 1x obal
  • 1x USB kabel (3v1)

Vlastnosti:

Rozlišení: 2 000 000 pixelů
Přiblížení: 50x – 1600x
Formáty videa: 1920*1080p / 1280*720p / 640*480p
Dosah bezdrátového připojení: 10m
Formát obrázku: JPG
Rozhraní PC: USB 2.0, USB C, USB micro
Napájení: USB (5V DC)
Formát videa: MP4 / AVI
Počet snímků za vteřinu: 60fps / 30fps / 30fps / 15fps 
Podporované operační systémy:  Android, Windows 7/8/10

Stáhněte si uživatelský manuál ​

Zákaznické recenze

4.88
Na základě 26 recenzí
5
88%
23
4
12%
3
3
0%
0
2
0%
0
1
0%
0
1 2
B****** P*
Lehké nastavení
O**** L
Aplikace funguje skvěle
S***** T
Vhodné i pro teenagery
I**** Š
Skvělá pomůcka na cesty
E*** N
Doporučuji jako dárek pro starší děti
J*** K*
Skvělé pro děti ve škole. Děti jsou nadšené
C****** H*
Kvalita za super cenu
E***** I*
Vypadá přesně jako v reklamě
A*** H*
Super domluva s prodávajícím
J** B*
Rychlá doprava
S***** I
100% doporučuju
Digitální mikroskop Zoomer photo review
L**** K*
Děkuji!!
D****** V*
Je to tak zábavné, protože můžete opravdu všechno "prozkoumat". Jak přírodu 🌱, tak vlastní kůži nebo mazlíčka 😅.... to je jedno... vše otevírá nový po...Více
Je to tak zábavné, protože můžete opravdu všechno "prozkoumat". Jak přírodu 🌱, tak vlastní kůži nebo mazlíčka 😅.... to je jedno... vše otevírá nový pohled a vy se noříte do jiného světa. Už si to nechci nechat ujít a moje děti stále nacházejí nové věci, které můžeme zkoumat. Manipulace je velmi snadná a co je hlavní.... zařízení je připraveno k použití kdykoli a kdekoli chci 🦔🕷 👅 🌸🥒 ... fantazii se meze nekladou 😀
Neuvěřitelný! 🔬
N***** M*
Super produkt
Digitální mikroskop Zoomer photo review
M***** H*
Konečně jsem viděl, jak mláďata klíšťat hnízdí na rostlinách a čekají, až spadnou na zvíře, ze kterého sajou krev pro vajíčka. Zdá se však, že se jedn...Více
Konečně jsem viděl, jak mláďata klíšťat hnízdí na rostlinách a čekají, až spadnou na zvíře, ze kterého sajou krev pro vajíčka. Zdá se však, že se jedná o klíště samce kvůli jeho černé barvě. Závěrem bych řekl, že jsem s tímto produktem velmi spokojen!
J**** O
Objednávka proběhla mnohem rychleji, než se očekávalo a software bez problémů funguje se smartphony iPhone a Android a funguje i na PC. Máme variantu ...Více
Objednávka proběhla mnohem rychleji, než se očekávalo a software bez problémů funguje se smartphony iPhone a Android a funguje i na PC. Máme variantu WiFi, protože můžete pracovat s kabelem i bez něj. Naše první pokusy byly fakt super, člověk si na to musí trochu zvyknout, když dělá něco volně a bez stojánku, ale vespod je to zvětšení parádní. Tlačítko spouště můžete ovládat také přímo na mobilním telefonu přes aplikaci, což funguje velmi dobře zejména při použití se stojánkem, protože obraz zůstává ostrý a není rozmazaný.
Digitální mikroskop Zoomer photo review
F**** T
Vzhledem k tomu, že fotografuji spoustu zkamenělin, také v makro rozsahu, jsem velmi příjemně překvapen, jaké skvělé záběry můžete získat. Také, že si...Více
Vzhledem k tomu, že fotografuji spoustu zkamenělin, také v makro rozsahu, jsem velmi příjemně překvapen, jaké skvělé záběry můžete získat. Také, že si toto zařízení můžete vzít s sebou, aniž byste museli mít trvalé připojení k PC.
R***** G
Vlastně úplně jiný způsob focení. Je to zábavné a nabízí rozmanitost. Nastavení na smartphonu i notebooku bylo jednodušší, než se očekávalo.
K**** M*
Se stmívatelnými LED diodami a rozsahem zoomu 40x - 1000x lze u stejného objektu dosáhnout různých výsledků. Líbí se mi nabídka a jsem spokojen
Digitální mikroskop Zoomer photo review
P**** E
Velmi mě překvapila kvalita záznamů, kolik detailů dokážete zachytit i s vysokým zoomem. Zde je obrázek mého počítačového čipu
1 2

2980Kč 1590

Nakupino vzniklo s vizí přivést na trh jedinečné, unikátní produkty a učinit je pro každého cenově dostupné.

Vychytejte nejlepší akce

Kontakt