Golf On The Go™

Přenosná golfová hra

Přenosný golfový “koberec” může být skvělou zábavou pro rodinu a přátele na venkovních grilováních, oslavách nebo jiných společenských akcích. Je to zábavná aktivita, která nevyžaduje velké množství místa a umožňuje lidem všech věkových kategorií zapojit se do hry. 

UŠETŘÍTE 36%

1890Kč 1290

Platba při převzetí

100% bezpečný nákup s možností vrácení, bez otázek.

1... 2 ... 3 odpal!

Tento koberec je ideální pro trénink doma nebo v kanceláři, ale také pro hraní na zahradě, parku nebo na pláži. Golfové míčky se na povrchu koberce pevně přichycují, takže se nemusíte bát ztracených míčků. Díky speciálnímu materiálu lze povrch koberce snadno vyčistit a udržovat. 

O 30 % lehčí golfové míčky

Tento golfový míček byl pečlivě navržen tak, aby poskytoval optimální let, který napodobuje přesně let skutečného golfového míčku. Každý míček je vyroben s důrazem na detaily a kvalitu, což zajišťuje jeho stabilitu a přesnost na dráze. Díky tomuto inovativnímu designu můžete dosáhnout vynikajících výsledků při tréninku a bavit se s přáteli na hřišti.

Připravte se na zábavu s přáteli

Každá sada obsahuje čtyři míčky v různých barvách, což umožňuje hrát s až čtyřmi hráči a snadno rozlišovat míčky mezi sebou.

V balení najdete příručku s pravidly pro různé hry

Zahrajte si nezapomenutelnou hru se zábavnými pravidly, která vás budou nutit hrát znovu a znovu. Užijte si zábavu s přáteli a rodinou, zlepšujte své golfové schopnosti a trefujte co nejdál pro získání více bodů. Ale pozor – za slepé rány budou trestné body!

Právě si prohlíží 146 zákazníků

Golf On The Go™

Hodnocení 4.7/5
4.8/5

Už jen 6 kusů skladem

Tento koberec nabízí zábavu a trénink pro všechny nadšence golfu. S jeho kompaktním designem můžete hrát golf prakticky kdekoli – doma, v kanceláři, na zahradě nebo dokonce na pláži. Povrch koberce je vyroben z kvalitního materiálu, který zajišťuje, že se golfové míčky přichytí pevně k povrchu. Takže už se nemusíte obávat ztracených míčků, které by vám mohly zkazit hru. Naše zábavná pravidla vám zpříjemní hraní a zvýší adrenalinový zážitek pro hráče. Vyzkoušejte si například pravidlo, kdy čím dál trefíte, tím více bodů získáte. Nebo si zahrajte s kamarády a vytvořte si svá vlastní pravidla, která vám budou vyhovovat.

UŠETŘÍTE 36%

 /ks
 /ks
 /ks

Balení obsahuje

Co říkají naši spokojení zákazníci?

Zákaznické recenze

0.00
Based on 0 reviews
5
0%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%

1890Kč 1290

Nakupino vzniklo s vizí přivést na trh jedinečné, unikátní produkty a učinit je pro každého cenově dostupné.

Vychytejte nejlepší akce

Kontakt