Nástěnná štípačka na dříví Firewood

Připojte se k tisícům spokojených uživatelů, kteří objevili jedinečný komfort a bezpečnost našeho produktu. Nečekejte déle na zastaralé metody štípání dřeva – s Firewoodem si připravte palivové dřevo rychleji, snadněji a bez starostí. Užijte si každý moment ve venkovním posezení u táboráku nebo teplé atmosféře krbu s naší štípačkou Firewood.

3650Kč   2900

UŠETŘÍTE 50%

Platba při převzetí

100% bezpečný nákup s možností vrácení, bez otázek.

Nástěnná štípačka pro bezpečné štípání dřeva

Pokud hledáte spolehlivý způsob, jak připravit podpal na táborák, kamna, krb nebo pec na pizzu, a zároveň si přejete minimalizovat riziko zranění sekerou či poškození zád, naše nástěnná štípačka na dřevo je ideálním řešením. S jejím inovativním designem a pevnou konstrukcí získáte bezpečný a efektivní nástroj, který vám usnadní práci a zlepší zážitek z každého štípaného kusu dřeva.

Efektivní štípaní dřeva

Štípačka dřeva Firewood je vyrobena z vysoce uhlíkové oceli , která je ostrá a nepodléhá korozi . Štípačka dřeva se pod vysokým tlakem neohne ani nezlomí a je bezpečná a odolná, takže ji můžete používat po dlouhou dobu. Ostrá čepel štípačky na dřevo dokáže rychle rozštípat dřevo, zvýšit rychlost štípání dřeva, snížit pracnost a zlepšit efektivitu práce.

 

Ušetřete čas a námahu

Štípačka dřeva Firewood je novým průkopníkem v štípání dřeva. Skládá se z několika napěťových bodů a více řezných nožů, aby bylo řezání hladší .
Ve srovnání s tradičními nástroji na štípání dřeva není potřeba používat pomocné nástroje, jako jsou sekery, aby se předešlo zraněním v důsledku nesprávné obsluhy.

Právě si prohlíží 146 zákazníků

Nástěnná štípačka na dříví Firewood

Už jen 6 kusů skladem

Připojte se k tisícům spokojených uživatelů, kteří objevili jedinečný komfort a bezpečnost našeho produktu. Nečekejte déle na zastaralé metody štípání dřeva – s Firewoodem si připravte palivové dřevo rychleji, snadněji a bez starostí. Užijte si každý moment ve venkovním posezení u táboráku nebo teplé atmosféře krbu s naší štípačkou Firewood.

Hodnocení 4/5
4/5

UŠETŘÍTE 50%

 /ks
 /ks
 /ks

Pospěšte si zbývá pouze 6 kusů

15%

Vhodné pro vnitřní i venkovní použití

Můžete jej připevnit na vnitřní stěnu, abyste se při řezání palivového dřeva neohýbali . Může chránit vaši bederní páteř, je bezpečný a šetří práci a zefektivňuje řezání palivového dřeva.

Můžete si jej také vzít s sebou na práci v terénu , kempování a turistiku . Může splnit vaši potřebu štípat dřevo jako palivo pro venkovní oheň.

Pohodlná nastavitelná rukojeť o 180°

V základně jsou otvory pro šrouby, takže jej lze připevnit k pařezu nebo jiným dřevěným kolíkům. To poskytuje extra stabilitu a výšku pro efektivnější štípání dřeva, zatímco 180° nastavitelný úhel usnadňuje a zrychluje řezání!

 

Detaily produktu

Rozměr štípačky je 11 x 10 cm a hmotnost 3,2 kg . Pokud máte nějaké dotazy, můžete nás kontaktovat a my vám rádi pomůžeme.

 
Časté dotazy našich zákazníků

Nástěnná štípačka na dříví Firewood je vyrobena z vysoce uhlíkové oceli, což zajišťuje její pevnost a odolnost. Díky svému inovativnímu designu poskytuje bezpečné a efektivní štípání dřeva bez rizika zranění sekerou či jinými nebezpečnými nástroji.

Nástěnná štípačka Firewood nabízí mnoho výhod. S její pomocí můžete rychle a snadno připravit palivové dřevo pro táborák, kamna, krb nebo pec na pizzu. Díky ostré čepeli zvyšuje rychlost štípání dřeva, snižuje pracnost a zlepšuje efektivitu práce. Navíc minimalizuje riziko zranění a šetří vaši záda před nadměrnou namáhou.

Nástěnná štípačka na dříví Firewood je vyrobena z kvalitní vysoce uhlíkové oceli, která je ostrá a odolná vůči korozi. Díky své pevné konstrukci a odolnosti je štípačka navržena tak, aby vydržela po dlouhou dobu pravidelného používání bez ztráty svých kvalit.

Zákaznické recenze

4.67
Na základě 18 recenzí
5
83%
15
4
11%
2
3
0%
0
2
0%
0
1
6%
1
M***
Nakonec máme spoustu krátkých odřezků, které jsou pro dřevo na podpal příliš velké, tento nástroj tento problém řeší.
S******
Dá se to použít i na párty za každý naštípaný špalek jeden panák 😀
H****
Fantastická koupě
M******
Jak se to přichytí na zeď tak to ani nezabírá místo jako sekery
N***** H********
Mega se mi líbí že to jde tak lehce
A***
Koupili jsme a slouží i jako zábava pro děti
J****
Vhodné i pro slabší ženy na chalupu
T****
Koupila jsem jeden i tátovi ať se nemusí tak dřít s tím
R*****
Štípání už je pro mě i zábava
T****
Super produkt nikdy by mě to nenapadlo vymyslet
F********
Zdá se že už ani muže nepotřebuju na tohle 😀
A***
Rozbila se mi sekyrka tak jsem si řekl že vyzkouším něco jiného ale tohle jsem nečekal že to bude tak dobře fungovat
A*** D
Něco co jsem potřeboval v životě mám problémy ze zády a tohle mi hodně usnadnilo život
F****
Nevím co bych tak mohla vytknout jsem žena a poprvé můžu jít sáma naštípat dřevo
R****
Škoda že moji objednávku se nepodařilo doručit těšil jsem se. Někde se ztratila
C***
Funguje dobře. Nejbezpečnější způsob štípání dříví
F****
Funguje skvěle
M***** H*****
Snadný způsob výroby podpalovače, bez nebezpečí zasažení ruky sekerou.

3650Kč   2900

Nakupino vzniklo s vizí přivést na trh jedinečné, unikátní produkty a učinit je pro každého cenově dostupné.

Vychytejte nejlepší akce

Kontakt