SpyCam Detektor skrytých kamer

Spolehlivá ochrana soukromí na cestách. Rychle odhalí skryté kamery a zajistí vám klid, bezpečí a hlavně soukromí. Využijete jej v hotelích, AIRBNB nebo v hostelech.

UŠETŘÍTE 40%

2649Kč 1590

Platba při převzetí

100% bezpečný nákup s možností vrácení, bez otázek.

Vemte své soukromí zpět do svých rukou

Obáváte se o své soukromí v hotelech, Airbnb nebo na neznámých místech? Máte strach, že na vás někdo dohlíží skrytými kamerami nebo vás sleduje pomocí GPS? S naším SpyCam máte nástroj, který vás ochrání.

Bezpečnost na nové úrovni

SpyCam využívá pokročilou technologii detekce RF a GPS sledování, která rychle a spolehlivě odhalí skryté kamery a sledovací zařízení v okolí. Ochraňte své soukromí s naším vojenským řešením.

Ochrana proti polohování

Ochrana proti odposlechu

Ochrana proti kameře

Anti odposlech telefonu pro větší soukromí

SpyCam je snadno ovladatelný a kompaktní, což jej činí ideálním pro cestovatele, obchodní profesionály a každého, kdo chce mít jistotu svého soukromí. Stačí projít místnost a detektor udělá zbytek.

Právě si prohlíží 146 zákazníků

SpyCam Detektor skrytých kamer

Spolehlivá ochrana soukromí

Hodnocení 4.7/5
4.8/5

Už jen 2 kusy skladem

Spolehlivá ochrana soukromí na cestách. Rychle odhalí skryté kamery a zajistí vám klid, bezpečí a hlavně soukromí. Využijete jej v hotelích, AIRBNB nebo v hostelech.

UŠETŘÍTE 40%

 /ks
 /ks
 /ks
Quantity discounts
1 2 3+
1 590 1 560 1 530

Jednoduché nabíjení,
pro moderní zařízení

Naše zařízení je vybaveno moderním portem USB-C, což znamená rychlé a snadné nabíjení. S USB-C můžete být jistí, že vaše zařízení bude připraveno na akci v rekordně krátkém čase.

Využíváno při vojenských akcích

Nepodceňujte svou bezpečnost. S přístrojem SpyCam se můžete bránit proti nechtěnému sledování a zásahům do vašeho soukromí. Ochraňte sebe i své blízké s tímto nenahraditelným nástrojem.

Pro klidný spánek i v zahraničí

Bez ohledu na to, kde jste, detektor rychle odhalí skryté kamery a sledovací zařízení. S jeho vojenskou technologií můžete být v klidu i ve spánku.

Parametry

  • Modelové číslo: X13
  • Nabíjecí rozhraní: Typ-C
  • Doba trvání baterie: 25 hodin
  • Zisk antény: -56 dB
  • Zdroj napájení nabíjení: DC5V/1A
  • Baterie: Lithiová polymerová baterie 3,7V/400 mA
  • Citlivost: Nastavitelná na 5 úrovní
  • Rozsah přijímání frekvence: 1 MHz – 6,5 GHz
  • Rozsah detekce signálu: 5 cm – 8 m
  • Optická čočka: Speciální filtr
ČASTÉ DOTAZY NAŠICH ZÁKAZNÍKŮ

Ano, tento detektor kamery je legální nástroj pro ochranu soukromí a bezpečnosti. Můžete jej používat v souladu s místními zákony a předpisy, pokud jej využíváte k ochraně svého soukromí nebo zajištění bezpečnosti vašeho majetku. Nicméně, doporučujeme respektovat soukromí ostatních a nepoužívat tento přístroj v neetických nebo nelegálních činnostech.

Nabíjení detektoru kamery trvá přibližně 6 hodin při použití dodávaného nabíjecího zdroje DC5V/1A.

Detektor kamery vydrží pracovat nepřetržitě až 25 hodin, což znamená, že jej můžete používat po celou dobu, aniž byste se museli obávat vybití baterie.

Detektor kamery je schopen detekovat signály v rozsahu od 5cm do 8 metrů od svého umístění.

 Ano, tento detektor kamery je schopen přesně identifikovat i infračervené kamery, které nejsou viditelné běžným okem. Díky své technologii nevynechává žádný typ kamery.

Zákaznické recenze

4.60
Na základě 40 recenzí
5
73%
29
4
20%
8
3
5%
2
2
0%
0
1
3%
1
A******* V****
Při cestování se cítím mnohem bezpečněji. Děkuji
p****
Velmi kompaktní.... srozumitelný a snadno použitelný.
c***
Hodně cestuji za prací a já používam ho několik týdnů a je to úžasné!
K***
Úžasný produkt, super užitečný při cestování!
N*****
Super snadné najít a používat toto zařízení, stojí za ty peníze
r**
Funguje to skvěle, detekovalo to wifi a magnetické a kamery
T**** F
To je nejlepší
A*****
Lepší než ostatní.
S*****
Přečtěte si návod! Kvalitní výrobek.
M*****
Dělá to, co má, a dokonce lépe než konkurence.
N******
Líbí se mi to.
A*****
Je smutné, že průměrný člověk potřebuje v dnešní době takové zařízení, ale toto je bohaté na funkce a zároveň je velmi malé a kompaktní pro cestování.
E****
Použil jsem ho několikrát a našel kamery, které byly ukryty v místnostech. Velmi snadné použití. Dostatečně malý na to, abyste jej mohli nosit stále s...Více
Použil jsem ho několikrát a našel kamery, které byly ukryty v místnostech. Velmi snadné použití. Dostatečně malý na to, abyste jej mohli nosit stále s sebou. Vřele doporučuji.
V***
To je skvělý produkt!!
R****
Chvíli trvá, než si zvyknete, jak to funguje, ale pak je to opravdu praktické. Bydlím v blízkosti oblasti, kde lidé nacházejí sledovací zařízení přile...Více
Chvíli trvá, než si zvyknete, jak to funguje, ale pak je to opravdu praktické. Bydlím v blízkosti oblasti, kde lidé nacházejí sledovací zařízení přilepená na svých vozidlech, takže jsem potřeboval něco na kontrolu toho svého a tohle mi hodně pomohlo. Já jsem nic nenašel, ale moji sousedé si to plánují pořídit taky.
F***
Detektor kamery přišel tak, jak bylo uvedeno v inzerátu. Byl funkční a poskytoval dobré výsledky.
L*******
zařízení se zdá být elegantní a všestranné.
B****
Po pochopení je použití poměrně snadné. Pro zapnutí je třeba dlouze podržet tlačítko napájení. Ale pak je to snadno pochopitelné.
J** D
Tento detektor je dobře vyroben a velmi snadno se používá. Vyzkoušel jsem ho k detekci rádiových signálů proti čemukoli s wifi, např. počítači, blikaj...Více
Tento detektor je dobře vyroben a velmi snadno se používá. Vyzkoušel jsem ho k detekci rádiových signálů proti čemukoli s wifi, např. počítači, blikající kameře, wifi routeru, a detekci magnetu. Funkci pro detekci skryté kamery jsem zatím nenašel dobrý způsob využití. A zákaznický servis je super rychlý a přátelský.
P**** D
Zařízení vyhledává rádiové vlny jako bezdrátové kamery, červené světlo vám umožní hledat skryté kamery v okolí a má také praktickou svítilnu.
O*****
Hned po obdržení jsem si hrál s funkcemi pro detekci fotoaparátu a bezdrátového signálu, abych se ujistil, že je to to, co potřebuji, než se příští tý...Více
Hned po obdržení jsem si hrál s funkcemi pro detekci fotoaparátu a bezdrátového signálu, abych se ujistil, že je to to, co potřebuji, než se příští týden vydám na cestu. Fungovalo to perfektně a jsem spokojen s kvalitou výrobku i s tím, že se s ním snadno pracuje.
S****
Výrobek se snadno používá a vřele jej doporučuji všem, kteří hledají spolehlivý a všestranný nástroj na ochranu svého soukromí.
J** D
Určitě si přečtěte návod k obsluze. Pro zapnutí je třeba podržet tlačítko napájení po dobu 5 sekund. K dispozici je také vibrační režim, který se rovn...Více
Určitě si přečtěte návod k obsluze. Pro zapnutí je třeba podržet tlačítko napájení po dobu 5 sekund. K dispozici je také vibrační režim, který se rovněž přepíná stisknutím tlačítka napájení.
SpyCam Detektor skrytých kamer photo review
d***** h
Super produkt. Drobným doplňkem je svítilna. Velmi šikovné jasné světlo mě již několikrát zachránilo. Toto zařízení dokonce při nalezení "štěnice" zav...Více
Super produkt. Drobným doplňkem je svítilna. Velmi šikovné jasné světlo mě již několikrát zachránilo. Toto zařízení dokonce při nalezení "štěnice" zavibruje. I když se s tímto úžasným detektorem teprve učím zacházet, musel jsem toto hodnocení prostě narychlo napsat. Jakmile se naučím více, budu tuto recenzi aktualizovat.
R**** T
Neexistuje prakticky žádné nastavení, protože toto zařízení fungovalo hned po vybalení z krabice. Při použití IR detektoru funguje nejlépe v tmavé mís...Více
Neexistuje prakticky žádné nastavení, protože toto zařízení fungovalo hned po vybalení z krabice. Při použití IR detektoru funguje nejlépe v tmavé místnosti. Moje venkovní kamery však byly detekovány i za denního světla.
T***
Páni, tohle je neuvěřitelný elektronický "čmuchal", který našel všech mých devět skrytých kamer.
E****
OK
I*** R
Rychlé doručení
J***** C
100% spokojenost
A*** D
Působivý dosah a přesnost.
SpyCam Detektor skrytých kamer photo review
B**** L
Zpočátku jsem byl skeptický, ale fungovalo to lépe, než jsem očekával. Snadno se používá a dokázal detekovat všechny kamery, které jsem schoval, abych...Více
Zpočátku jsem byl skeptický, ale fungovalo to lépe, než jsem očekával. Snadno se používá a dokázal detekovat všechny kamery, které jsem schoval, abych ho otestoval. Na přiloženém obrázku to není dobře vidět, (Moje kamera neměla ráda červené světlo), ale v hledáčku je červená tečka ukazující polohu kamery. Dokázal najít zařízení, která vysílají bezdrátové a magnetické signály. Díky kompaktním rozměrům se snadno přenáší. Dal jsem si ho do cestovní tašky, takže ho mám připravený na všech pracovních cestách.
O**** R
Skvělá věcička! Snadné použití
SpyCam Detektor skrytých kamer photo review
K***
Mám doporučení od spousty lidí a cítím se bezpečněji, když toto zařízení nosím do hotelů a airbnb!
SpyCam Detektor skrytých kamer photo review
L**** D***
Zařízení jsem mohl používat týden před nabíjením. Když jsem postupoval podle pokynů, byl jsem schopen snadno nastavit všechny dostupné režimy. Vzhle...Více
Zařízení jsem mohl používat týden před nabíjením. Když jsem postupoval podle pokynů, byl jsem schopen snadno nastavit všechny dostupné režimy.
Vzhledem k tomu, že všichni v mé rodině cestují, pořídím každému z rodiny k Vánocům jeden z těchto detektorů!
I** H
Koupila jsem ji pro svou dceru, která žije odděleně od svého násilnického manžela abych měla jistotu, že je v bezpečí. Vyzkoušela jsem to a je to pro ...Více
Koupila jsem ji pro svou dceru, která žije odděleně od svého násilnického manžela abych měla jistotu, že je v bezpečí. Vyzkoušela jsem to a je to pro nás snadné a malé, také se mi líbí, že může být pouze na vibrace, takže můžete být diskrétní při hledání.
P*** P****
To je můj oblíbený předmět, který mi pomáhá při rezervaci pokojů v AirBnb nebo v jakémkoli hotelu. Dává mi jistotu, že jsem pokoj naskenoval. Vyzkouše...Více
To je můj oblíbený předmět, který mi pomáhá při rezervaci pokojů v AirBnb nebo v jakémkoli hotelu. Dává mi jistotu, že jsem pokoj naskenoval. Vyzkoušel jsem to se špionážní kamerou, abych si to vyzkoušel a funguje to perfektně. Budete muset strávit nějaký čas, abyste pochopili nastavení pro detekci signálů. Musel jsem si několikrát přečíst návod, abych pochopil všechna nastavení. Musí mít pro každého, kdo má obavy o bezpečnost. wifi má několik úrovní citlivosti a fungovalo to dobře, když jsem testoval s mým routerem. Je to můj nástroj na cesty a vždy ho nosím s sebou. Cítím se s ním bezpečně
J*** S***
Miluji svůj detektor skrytých kamer. Je to poprvé, co jsem si ho koupila. Rozhodně se mi s ním jezdí na dovolenou mnohem lépe.
Z****
Detektor dorazil včas, takže jsem z toho měl radost. V hotelu jsem ho zatím nepoužil, ale detekoval můj fotoaparát. Zatím jsem spokojen.
SpyCam Detektor skrytých kamer photo review
L**** S
Uvidíme, jak to bude fungovat na mé další cestě, ale už se těším, až to budu moci používat. Líbí se mi, že je kompaktní a snadno se s ním cestuje a že...Více
Uvidíme, jak to bude fungovat na mé další cestě, ale už se těším, až to budu moci používat. Líbí se mi, že je kompaktní a snadno se s ním cestuje a že se dá dobíjet. Doporučila bych ho zejména za tu cenu.
P**** P
Nedoručeno, chyba kurýra

Nakupino vzniklo s vizí přivést na trh jedinečné, unikátní produkty a učinit je pro každého cenově dostupné.

Vychytejte nejlepší akce

Kontakt

2649Kč   1590